Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben 16 éves lányként?

Figyelt kérdés

Az van, hogy tegnap rá írt a barátomra egy 19 éves pláza cica jellegű lány először is csak mintha normális lenne és csak ismerkedni akarna. Pedig a barátom biojában és az enyémben is kint van, hogy együtt vagyunk és az is, hogy lassan egy éve. Utána pedig azt írta neki a csaj, hogy ő engem elvileg látott már más fiúkkal és ha nem hiszi el akkor kérdezze meg az ő barátnőit. És ,hogy egy ilyen helyes fiúnak amúgy sem ilyen alja, söpredék mellett lenne a helye és ez szó szerint. A barátom pedig megírta neki, hogy hagyjon minket békén és ne akarjon hazugságokat terjeszteni. Utána pedig a csaj válaszolt, hogy nem sokáig leszünk mi együtt. Utána pedig letiltotta. Röviden csak annyit írok, hogy egyáltalán nem igaz az amiket terjeszt. Sőt egyáltalán nem ismerem ezt a csajt. Azt nem értem meg, hogy akkor meg miért kell a másikról hazudni. Mégis mit szeretne ez a csaj, nárcisztikus lenne és kiakar provokálni egy balhét? Mert van még kisezer single srác az országban meg környéken is akik nem néznek ki rosszul. És a csaj is az a kategória, hogy szerintem 10-böl, 7 srác minimum biztos örülne hogyha ilyen kinézetű barátnője lenne. Kicsit vaskos de az szerintem nem rontja le az összképet. De a személyisége mindent is lerontana előbb vagy utóbb. De már bocsánat, de én sem vagyok épp csuúnya! És a barátom még csak 17 éves. Minek ír rá akkor egy fiatalabb srácra. Mert ha a srác lenne idősebb az oké. De egy lánynak már 2 év korkülönbség többlet is sok egy normális párkapcsolatban ahol a fiú is akarja ott nem. De ez a csaj viszont biztos, hogy csak arra megy ki, hogy kitudja használni a fiúkat.


Amit sikerült megtudni róla, hogy 20 percre lakik a városunktól és itt tanul. Meg ugye a korát. Ezt is csak a biojából. 1-2 barátnőm követi őt instagrammon most azon gondolkodok, hogy először megkérdezem őket, hogy ki is ez a csaj hátha tudnak róla valamit.. De utána vele is el akarok beszélgetni. Mert azt nem hagyhatom annyiban, hogy egy ilyen manipulatív, r megpróbálja ok nélkül tönkre tenni a kapcsolatomat és azt sem, hogy engem söpredéknek nevezzen. Tehát lehet, hogy elfogom küldeni melegebb éghajlatra. Azt is tudom már szerencsére, hogy hova jár középiskolába. Gondolom feljelentést egy ilyenért tenni még nem igazán lehet, nem is akarok. De valahogy megkell, hogy védjem magamat ez lenne a leghatékonyabb módszer.



febr. 25. 17:27
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem, nem kéne tenned semmit.

Mármint, én nem látom értelmét hogy nagy felhajtást csinalj. A barátod letiltotta szóval már nem nagyon tud bekavarni semmibe

febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mitől védeni magad,

ha nem tettél semmit. Ha a pasid nem dőlt be neki, nem kell aggódni. Ha megkeresed, okot adsz rá, hogy foglalkozzon veletek, sosem fogod leépíteni.

febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tojni, ha a csaj részéről nincs folytatása a dolognak.
febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kitúrna, szerintem ne pazaroljatok rá energiát. Valószínűleg a figyelem élteti… 31/F
febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb döntés, ha teljesen figyelmen kívül hagyjátok.

A szereplés mániás akkor forr a saját dühében, ha nem figyelnek rá.

febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erre többet reagálni.
febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ország éakosságának 20%-a ilyen irigy xarkeverőkből áll. Találtatotk egyet. Letiltani, nem foglalkozni, majd elmegy máshova próbálkozni, eméljük ott is így fogadják majd !
márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!