Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vonzó egy lányon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonzó egy lányon?

Figyelt kérdés

Fiúk! Mi vonzó és mi nem vonzó egy lányon? Mitől tűnik ,,szebbnek"?

Csak azért érdekelne, mert kíváncsi vagyok hogy a barátom mit gondol és ha az összes fiú ugyanazt írja akkor valószínűleg ő is azt gondolhatja



febr. 28. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül... A fiúk között (ahogy a lányoknál is) vannak klikkek, klaszterek. Minden klikknek, klaszternek megvannak a saját belső szabályaik, és megvan a domináns értékrend.

Nagyvalószínűséggel ha ugyanabból a rétegből kérdezel meg embereket, ugyanazt fogják gondolni, maximum árnyalati eltérésekkel, viszont a klikkek között vannak eltérések.

Mi a garancia arra, hogy a barátod is ugyanabba a rétegbe tartozik, mint a többiek?

febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk valóban nem tudhatom, igazad van. Lehet hogy teljesen mást gondol mint mások
febr. 28. 17:54
 3/14 anonim válasza:
100%

A belső tulajdonsága, hogy legyen kedves, őszinte, jószívű, mosolygós és hogy igazán szeressen


A külső nálam már kevésbé fontos, de a barna haj és barna szem bejön nekem.

febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm

Barna hajam és zöldesbarna szemem van szóval az megvan :DDD

febr. 28. 18:04
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
ne legyen dagadt és legyen jó segge meg mellei
febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 csak a segg és a mell a fontos?
febr. 28. 18:21
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
nem, az is fontos hogy ne legyen dagadt
febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hat igy mar sokkal jobb, igazad van :D

Ugy ertem, hogy a személyisege nem is erdekel?

febr. 28. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok ezzel egyedül, de nem tudom megmondani, hogy mitől tetszik egy lány.
febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

mondjuk van olyan, hogy ránézel és bumm tetszik :D

Nem mindenkeppen lehet megmondani

febr. 28. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!