Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha van egy lány, aki minden őrültséget kitalál rólam, és sosem jár utána, de pálcát tör felettem?

Figyelt kérdés
Múltkor kitalálta, hogy meg akarom ölni, és majdnem nekem jött pár arc. Kérdeztem, miért gondolta ezt, de eltűnt. Volt pár hasonló mozzanata. Nem igazán értem, hogy mit lehet ilyen esetekben tenni, mikor az ember konkrétan semmi rosszat nem tesz, ő meg valami ok nélküli paranoid képzelgésen alapulva kavarja a xart.
márc. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemhiányos vagy?
márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én? Nem. Ő? Lehet.
márc. 3. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted rágalmazásért.
márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Múltkor kitalálta, hogy meg akarom ölni, és majdnem nekem jött pár arc."

Pár arc? Képzeld, ha pár kéz, meg láb ment volna neked...

márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem, miért gondolta ezt, de eltűnt."

Kevesebb kristályt vagy varázsgombát toljál és akkor nem tűnik el, sőt, meg sem jelenik!

márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez amit csinál, rágalmazás, ráadásul bűncselekménynek minősül. Jelentsd fel.
márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!