Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Most tökmindegy hogy fiú vagy lány, meg hogy én mi vagyok. Nem ez a kérdés lényege.

Na szóval elkezdtünk beszélgetni ( én 18 vagyok és ő talán másfél évvel fiatalabb mint én ) Hamar megtaláltuk a közös témát, közös érdeklődés. Elvileg jót beszélgettünk, sok válaszom szívezte, amikor olyan téma volt akkor képet is csatolt hozzá stb. Tehát tényleg jót beszélgettünk azt hittem. Sőt beszélgetés végén írta is hogy örül hogy beszélgettünk és reméli fogunk még vagy valami ilyesmi.

Vártam írjon de nem írt, 1-2 nap múlva ráköszöntem aztán megint elindult egy jó beszélgetés és megint sokat beszéltünk és megint úgy köszönt el ahogy fent is írtam... szív minden.

Aztán megint eltelt pár nap ráírtam, és még normálisan válaszolt szintén mintha jó beszélgetés lett volna, de azért megkérdeztem (azért mert ő sosem írt magától) hogy biztos akar beszélgetni? aztán mondja hogy nem mert nincs téma, nem is értettem mire gondol xd aztán 1-2 üzenetet váltottunk és tiltott.

Ha nem kérdezem meg akkor színészkedik tovább xd Ennek mi értelme van? Valami fogyatékossága volt?


márc. 22. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:
És nem úgy beszélgettünk mondom hogy én húztam ki belőle 1-2 szavas válaszokat. Konkrétan mesélt minden szart nekem.
márc. 22. 18:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igazából az ok nélküli tiltogatós embereket nekifutásból felrúgnám. Legyen az férfi, nő, gyerek vagy idős.
márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15-16 éveseknél az...ő se tudja mit akar, minden nap mást
márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát nem tudom fura nagyon, és a vicc hogy végig színészkedett ezek szerint

miért jó ez neki? ha nem kérdezem meg akkor megint órákat színészkedik?

márc. 22. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem színészkedik, egyszer tényleg így gondolja, másnap meg másként.
márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélget vagy 20 emberrel, vagy még többel, és igazából válogat, mint a svédasztalon, mikor mihez van kedve.
márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Sztem rájött, hogy leszboszi vagy és ő nem. Ennyi. És a stílusodból nagy összegre fogadnék, hogy te vagy a fiú-lány.
ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!