Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom furcsa dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom furcsa dolgokat kérdez tőlem. Miért érdeklik ezek?

Figyelt kérdés
Nekemez egy kicsit kellemetlen neki ilyenekről beszélgetni kíváncsi mindenre a menstruációról vagy hogy masztiztam-e ,meg minden lányos intim dologról sminkek higy mit hogyan csinalok miert. Nem mindenről kínos beszélni de sokszor nagyon zavarban vagyok és tudom hogy ezek a párkapcsolat részei és szívesen megnyilnék előtte de nem megy. Mit tegyek hogyan próbáljam?
márc. 22. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem olyan furcsa, csak érdeklődik, hogy mennyire érdekel neked a szex téma, és hogy szereted-e.
márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
nem volt még szzex? ha nem, gondolom hamarosan akar majd...
márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem normális, ha ezek érdeklik. Ha kínosnak érzed ezekről beszélni, akkor beszéljetek arról, hogy ez neked kínos. Ha normális, biztosan meg fogja érteni! Utána meg valószínű figyelni fog erre, és lehet te is megnyílsz majd.

Egyébként jellemző, hogy egy fiút minden érdekel, ha megismer egy szimpatikus lányt. Tényleg minden, amit csak megtudhat, azt meg akarja tudni.

márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi ideje vagytok együtt?
márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

3

Miért, egy lányra nem jellemző?😆

márc. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3honapja vagyunk együtt
márc. 23. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán az is megoldás lehet, ha eleinte csak írásban, kevésbé bőbeszédűen beszéltek erről, így természetesebbé válik számodra, hogy ilyenekről beszélsz neki, élőben is könnyebbé válhat. (Nálunk is hasonló helyzet állt fent, de most már sokkal nyitottabban beszélek neki ilyenekről)
márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennek az alapja a kommunikáció.

Nálunk is az a helyzet, hogy én jóval lazábban kezelem ezeket a dolgokat (igaz, némileg idősebb is vagyok), én szívesen beszélgetnék szexuális témákról is, de neki egyelőre még a csók is túl meredek. De semmi baj nincs ezzel, elmondta, hogy neki ez túl sok lenne, így ameddig elő nem hozakodik vele, addig hanyagoljuk ezt a témát. Szerintem ez értelmes körökben így működik. Ő elmondta, hogy neki ez kellemetlen lenne egyelőre, én meg megértettem, és elfogadom. Egy kapcsolat alapvető építőelemei közé tartozik a kommunikáció és az elfogadás.

A probléma akkor van, ha ő ezt erőlteti. Annak ellenére is, hogy te megmondod, hogy téged ez zavar. Akkor érdemes elgondolkodni, hogy tényleg vele akarsz-e lenni, mert esélyes, hogy csak szexre megy ki a játék.

márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!