Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy igazán szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy igazán szép lányt megszerezni ha nem vagy valami szép? Se magas, se gazdag?

Figyelt kérdés

Minden iskolában, környezetben (stb) megvannak azok az igazi szép lányok, genetikailag szépek, jó adottságokkal rendelkezők.

Igen és most a szépség relatív, de én arra a tipikus szépségre gondolok. Szép ajkak, nem nagy orr, szép kék szemek, feszes szép mellek, jó alak, igényesség stb.


márc. 23. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen lányok nem a stabilitásra törekednek,nekik kaland az élet ők is csak egy kalandok mások számára.
márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Jó kocsi+laza style. Én amióta beújítottam egy jó verdára nagyon könnyen szedek fel nőket.
márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Elöször is a gondollkodásodat kellene helyretenni, egy lányt nem lehet "megszerezni", mert nem egy tárgy.

Másrészt ha szerinted szépség, magasság, gazdagság az, ami miatt egy lány összejön valakivel, az is arra utal, hogy betegesen gondolkodsz.

márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

már vártam ezt a választ xd

nyilván nem arra gondolok hogy tárgy, simán ilyen környezetben teljesen megállja a helyét ez a szó, de ha neked nem akkor értsd ahogy akarod

másrészt meg csak mondtam példákat, mert igen, én ezt látom xd


És talán lehetne pontosítani úgy hogy talán ha ezek nincsenek meg akkor az kizáró ok. De kérlek ne vitázzunk, értsd jól a kérdést, láthatod mögötte a társadalmi vagy akár az én problémámat is, csak válaszolj a valós kérdésre.

márc. 23. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszóval: sehogy.
márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Úgy, hogy jó a személyiséged.

Őszinte leszek: én sem vagyok egy görög isten, sőt, sok szempontból előnytelen a külsőm szerintem. De mégis volt olyan barátnőm, akiért a fél környék irigykedett. És most is olyannal vagyunk alakulóban, akiért bárki, akinek van némi ízlése, a fél életét odaadná. Annyi a titok, hogy lelkileg megvan köztünk az összhang, és ő sem egy felületes ribi.

És igen, ahogy mondtad, a szépség nagyon szubjektív. Lehet, hogy magadnak nem tetszel, de másnak meg igen. Mint ahogy az sem biztos, hogy aki neked álomcsak, az mondjuk nekem tetszene..

Egyébként azt azért hadd jegyezzem meg, hogy nem feltétlenül a legszebb lány a legjobb társ. Érdemes a felszín alá is nézni (és nem fizikai értelemben), mert hiába a modell alkat, meg a tökéletes mell, ha amúgy pocsék társ. Nem azt mondom, hogy most környékezz meg minden bányarémet, de ne csak a mellet és a feneket nézd, hanem a személyiséget is. Mert az a lényeg. Attól fogja két ember jól érezni magát együtt. Az, ha külsőre is nagyon ott van a lány, az már csak a bónusz.

márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy igazi férfi elvan nő nélkül is. Nem fél egyedül lenni.
márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog. Veszel egy tálkát és öntesz bele tejet meg raksz bele cukrot és tojást is
márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!