Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta meghalt egy lány apja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta meghalt egy lány apja, úgy kezel, mintha az apja lennék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves lányról van szó, én meg 24 vagyok. Legyek a pótapukája, vagy mi?
márc. 23. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
És ezt hogyan érezteti veled?
márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
mivan? xd
márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Miben valtozott?
márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
What?
márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez így elég zavaros .Ki tudnád fejteni?
márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha téged ez nem zavar, szerintem semmi probléma nincs ebben.

Pszichológiailag a legtöbb ember valahol mélyen az ellenkező nemű szülőjét is keresi a társában, ez sokszor bizonyított tény. Az pedig, hogy ott legyünk egymásnak támasznak, ha az élet rosszra fordul, szerintem alapvető dolog.

márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt ebben a helyzetben ez egy teljesen természetes reakció, másrészt azon sem csodálkoznék, ha egy 9 évvel idősebb sráctól nem kapcsolatot akarna.
márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!