Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál amikor szóba jön a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál amikor szóba jön a téma, miért mondják mindig hogy sok fiú próbálkozik náluk?

Figyelt kérdés

Nem pontosan ezt kérdezem, de a témához illő. Kicsit fura hogy a lányok többségének ilyen jó dolga megy 😂

Nekem évente csak 1-2 lány ír vagy annyi se 🤷


márc. 29. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Ennek nincs tartalma.
márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szinte mindenki azt várja, hogy a fiúk kezdeményezzenek. Szóval a lányoknál sokan próbálkoznak, a fiúknál meg senki, vagy kevesen.
márc. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez logikus, megérthető, de egyszerre szomorú is 🤣
márc. 30. 00:25
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak szimpla dicsekvés, ezzel azt mutatják, hogy ők ennyire jó csajok.
márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
#3 miért szomorú? Én nem látok benne semmi kivetnivalót, még úgy sem hogy hozzád hasonlóan béna vagyok a kezdeményezésben xd
márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4, ja, csak nem tudják hogy minden lánynál kezdeményeznek xD

5, hát az hogy nem írnak fiúknak

márc. 30. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Ez egy olyan dolog, amiben a legtöbb lány tradicionális. Nem tudsz ezzel mit csinálni

márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt mondják, akkor azt kell mondani: hát, akkor én nem is rabolom az idődet. Bon voyage!
márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most mit vársz, mit válaszoljunk? Egy nőnél kevésbé beszédtéma a szex és a hódítások, az meg pláne, hogy kivel mikor mennyit. Mert megtehetik, mert benne van a genetikájukban, hogy ők várnak és válogatnak.

Amúgy szerintem te még szerencsés vagy azzal az évi 1-2 nővel aki rád ír. 4 éve nem írt nekem nő, kivéve most pár hete az egyik, hogy megkérdezze tudok-e valamit a pasijáról.

márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 na, hát kicsit sem szomorú
márc. 30. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!