Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gázos szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gázos szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek 8 év sok? Pl egy 17 éves lány és egy 25 éves srác esetében


Előre is köszi a válaszokat


márc. 30. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben a két féltől függ főleg. Ha van egy gyerekes 25 éves és egy érett 17 éves akkor még működhet is a dolog.


Csak általában nem ez a jellemző.

márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem a kor, hanem az összhang számít.


És nem a 8 év lenne gázos, hanem az, ha rögtön/hamar lefeküdnél vele és nem használnátok óvszert...

márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gázosnak mondanám, csak nagy az esély rá, hogy nem működne olyan jól, mint ahogy várod. Persze meg lehet próbálni, kölcsönös érzelmek esetén meg is kell próbálni, de általában az eltérő életszakasz miatt nem futnak hosszan az ilyesmi kapcsolatok.
márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem gaz
márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Figyelj, mindig úgy gondolj erre, hogy ha elmúlik 18, 80 éves papák reszelhetik oldje-n, ötven éves perverzek nyomhatnak le egy bukkake-t, vagy pisilhetik le tömegesen, kopaszodó negyvenesek mélytorkozhatják hányásig. Szóval ezek után szerintem semmi.
márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Most én a korotokból nem fogok neked igent vagy nemet mondani, de még éppen belefér az. Inkább az eszeteket kéne összemérni!
márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt ilyen, hogy tetszett külsőleg, de nem tudtam vele elképzelni kapcsolatot. Túl fiatal hozzám, meg nem olyan érett...
márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nagyon necces hogy működni fog a kapcsolat.
márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit sok, de nem vészes. Majd 10-15 év múlva fel sem fog tűnni ez a 8 év korkülönbség
márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak a pasi nagyon rosszul fog járni, ha csajjal majd szakítanak. Nem tini korban van már, és ebben a korban sokat számít ha el pazarolja az éveit egy olyan lányra akivel majd szakít (de persze ezt nem lehet előre látni hogy lesz e szakítás)

9-es válaszoló voltam

márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!