Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy tizenévesek külföldi, egykorú(már ha valódi személy és nem egy büdös pedofil) teljesen ismeretlen személlyel járnak úgy, hogy soha nem találkoztak?

Figyelt kérdés
.

ápr. 22. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoztak, akkor NEM járnak, ez a definícool következik
ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
definícióból
ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom egy mondaton belül értelmezni a tizenéves és a pedofil szavakat.

Egyébként pedig az ilyen "járásnak" semmi értelme.

ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as: a kérdezö ott tart, hogy ha két ember közt 5 évnél nagyobb a korkülönbség, akkor az idösebbik pedofil
ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy elég vicces helyzet, az ilyen "kapcsolatokat" sosem tudtam komolyan venni.
ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kapcsolat.
ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kapcsolat ez.
ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem miért kell ehhez valakinek külföldinek lenni? Rengeteg olyan tini van a határainkon belül is aki úgy érzi kapcsolatban van valakivel miközben még életében nem is látta.
ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Definícióból következik, hogy aki tizenévessel jár, az nem pedofil.


iioa

ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!