Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről szoktatok beszélgetni a barátaitokkal/párotokkal?

Figyelt kérdés

Nekem nem igazán megy a beszélgetés a környezetemmel. Egy kis small talk után vége is, nem tudom átfordítani egy mélyebb beszélgetésbe (nem feltétlenül érzelmileg, csak hogy ne legyünk már annyira felületesek, hogy kinek milyen volt a napja). A fiúkkal még csak-csak kijövök, ott vannak közös témák, de a lányokkal kb csak a sulis dolgok meg a small talk.


Viszont a pár évvel idősebbekkel (20+) nagyon jól kijövök, velük simán megy a beszélgetés mindig, tök jó témákról. Mondjuk az is érdekes hogy ebben a korosztályban meg leginkabb a lányokkal tudok jobban elbeszélgetni.


Ha meg azt a forma beszélgetést próbálom áthozni a saját korosztályomba akkor nem igazán nyitottak rá az emberek, nem tudnak hozzászólni a témákhoz, csak hallgatják amit mondok aztán abbahagyom mertlátom rajtuk hogy nem érdekli őket.


Szóval ti mikről szoktatok egymással beszélni, milyen témákban, hogy néz ki egy beszélgetés hamegismertek valaki újat?


ápr. 24. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Újonnan megismert emberekkel általában alap dolgokról beszélgetek. Mikor már tudjuk egymásról, hogy normális beszélgetőpartnerek vagyunk, akkor szokott szintet lépni az egész. Először csak több személyes dolgot osztunk meg, aztán a véleményeink különböző témákban és így haladunk.

Nyilván ez nem annyira mérvadó, hiszen nem ismerkedtem még túl sok lánnyal, de azzal a párral mindig ez volt a menetrend.

ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Jön ez magától, én nem reagálom túl. Az meg, hogy milyen a párkapcsolatunk nem tartozik senkire csak akkor ha valamit megakarok osztani.
ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16%
A farkuk méretéről
ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!