Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért most kezdett el érdekelni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért most kezdett el érdekelni?

Figyelt kérdés
Eddig hetente találkoztunk, semmit nem éreztem iránta, pedig tudtam, hogy neki bejövök, most nem találkozunk (nem vesztünk össze), és egyfolytában rá gondolok, miért?
ápr. 27. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Xd Honnan kéne tudunk? De most komolyan tőlünk kérded, hogy miért érzel így, mi ismerünk jobban téged vagy te magadat?
ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg ha írnál kicsit kifejtve a dolgokról... "kik vagytok", mi a kapcsolatotok története, milyen a ti jellemetek, előéletetek? - stb.
ápr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom eddig nem kellett rá gondolnod, hiszen minden nap láttad, az agyadnak viszont valamiért hiányzik a jelenléte, ezért eszedbe jut sokszor.
ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Lehet megtetszett
máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

19:44


Mennyit gondolkodtál ezen a válaszon mire leírtad? :D

máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
#5 1 másodpercet kb. ;)
máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És mégis hogy kéne vele tudatnom, hogy megtetszett?

Már nem beszélünk

máj. 2. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
#7 belikeolod a képeit, ráírsz, ilyesmi...
máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek képei kint, félek ráírni és nem tudom mit írjak
máj. 2. 19:01
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
#9 kezdd egy szia mizuval
máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!