Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell nyakat kiszívni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell nyakat kiszívni?

Figyelt kérdés
A kezemen megpróbáltam hogy megharapom kicsit és szívom, de sok látványos nem történt.
máj. 8. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
szívószállal
máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A nyakon a bőr érzékenyebb, mint a kezeden, ezért nem fog megmaradni a nyoma a kezeden
máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy, ez gusztustalan.
máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Ne tedd! Évtizedekkel ezelött divat volt. Mutatta, hogy van párkapcsolata, szeretője, stb.

Ez ma már nem illik! Inkább bunkóság számba megy.

máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint a pióca
máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tanácsolom, hogy ne tedd, de azért leírom:

a partner oldali nyakához viszed a szád és szívod-szívod a bőrt. A szívóhatás miatt a hajszálerekből kiszívod a vért a bőr alá, ami olyan folt lesz, mint amikor alaposan megütöd magad és az ütés helye megkékül. Csak napok múlva szívódik föl, addig a pertner "meg van pecsételve". Régebben is inkább kellemetlen volt, mint dicsekedni, mutogatni való volt vele. Ismét leírom: ne tedd.

máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 a ne tedd tanácsot erkölcsi okokból írod?
máj. 9. 19:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Esztétikai okból!
máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Kedves Kérdező, cseppet sem erkölcsi okokból írtam, hanem, ahogyan az előttem író megválaszolta, esztétikai okokból. Főleg a nőknek kellemetlen (férfi vagyok), mert a nyakuk kevésbé fedett és hamarább észrevehető a "cuccflek". Édes kevés az olyan nő, aki büszkélkedik vele.
máj. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!