Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki bejön de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki bejön de barátja van , többi lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egyetemen első évesek vagyunk és nagyon az esetem, mozgása a kinézete ,öltözködése, úgy minden. Tetszik ,hogy nagyon szép, viszont nem ez a tipikus csinibaba. Biztosan jó ember is, lejön abból ahogy bánik a többiekkel, nagyon kedves. Rengetegszer összenézünk. Egy légtérben fél percenként összeakad a szemünk. Még anno megkerestem az instáját és az fogadott hogy barátja van. Már 100× kezdeményeztem volna ha ezt nem látom. Olyan érzés van bennem hogy nekünk ismerkednünk kell. Szerintem a lány sem bánná ha odamennék beszélni vele, csak szegény csávót sajnálnám. Én is középsuli elején voltam olyan helyzetben hogy az aktuális barátnőm jobb pasik felé kacsingatott és ezért vége lett a kapcsolatnak. Borzasztó érzés és most meg én tegyek ilyet? Egyszerűen nem hagy nyugodni a téma ,minden nap látom ,egyre feszültebb a helyzet, egyre egyértelműbb az egész szituáció hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak. Nem tudom azt tenni hogy egyszerűen nem nézek rá, fizikai képtelenség, tényleg egy ilyen lánnyal tudnám elképzelni az életem. Egyik exemnél sem éreztem ezt, volt akinél 2 év után sem. Látom rajta hogy ő olyan mint én. Azt várom hogy csináljon vagy mondjon valamit ami kiábrándít és ne legyen bennem tovább ez az érzés, de ennek az ellentéte történik, egyre jobban tetszik.
máj. 10. 07:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Volt nekem is ilyen, pont az egyetem elején. Hagyd. Felejtsd el. Ha van valakije, akkor ezt tiszteletben kell tartani, ne játssz mások életével. Meglátod majd, hogy lesz még ilyen lány, aki elérhető is lesz, és minden könnyedén menni fog majd. De azt tanácsolom, hogy ezt a mostani lányt hagyd.
máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
"Van egy lány aki bejön de barátja van" Kész.
máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Még egy eset lehetséges: hogy csak falból írta ki, hogy békén hagyják.

Akkor kérdezd meg tőle, ha szóba kerül, vagy ha érdeklődik.

máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Várd meg amig szakítanak
máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Írj rá valami mondvacsinált okkal, például tanulmányi dolgokkal, vagy kérdezz valamit random. Kövesd be, nézd meg visszakövet-e. Legyél a közelébe.
máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 meg van jelölve hogy ki a barátja.

#5 tudom hogy nyitna felém, ismerem már ennyire az embereket. Aljas húzás lenne, a kérdés csak az hogy mennyire. Gyakran vannak az emberek olyan kapcsolatban amiben nem akarnak már benne lenni , ezt magamról is tudom , bizonyára ő is kifele kacsingat belőle ha már így figyel engem. Nem lenne szép dolog az ha ezt így én szakítanám félbe viszont bosszantó ez az egész tehetetlenség .

máj. 10. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne rondíts bele a kapcsolatukba.
máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szemét dolog lenne. Neked nincs semmi jogod eldönteni, hogy milyen az ő kapcsolatuk. Könnyen lehet, hogy teljesen félreérted a viselkedését és bemagyarázod magadnak a dolgokat.

Ne tegyél semmit. Értem én, hogy tetszik, de ahogy a korábbi válaszomban elmondtam (1-es vagyok), hagyd.

Aztán ha egyszer a jövőben úgy alakul, hogy szingli lesz, akkor tehetsz dolgokat. De neked nem szabad tenned azért, hogy szakítsanak. Úgy rontod el a saját életedet, ahogy szeretnéd, de másokét ne piszkáld.

máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Fölösleges minden tiráda. Foglalt. Felejtsd el.
máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan barátkozhatsz vele, azt nem tilos.
máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!