Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánnyal beszélgetek de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal beszélgetek de nem fordít elég figyelmet, akkor csak szó nélkül hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, és mostanság nem nagyon sokat beszélgetünk. Hamar válaszol, de általában semmit xd Úgy értem hogy pár szót. Szerintem rengeteg emberrel beszélget. Párszor eltűnt csak úgy random beszélgetés közben, aztán ráírtam volna hogy ha nem akar akkor hagyjuk, de amit elküldtem az első üzit, egyből válaszolt és azt hazudta nem volt net eddig xD Én meg nem mondtam semmit erre, csak mondtam hogy inkább alszok mert késő van(fáradt voltam, nem akartam vitázni xd). Aztán ő írta hogy másnap majd ír meg minden, és úgy is lett jóreggelt üzi meg minden.


Szóval egyik nap ilyen, másik nap olyan.


máj. 10. 15:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ha nagyon tetszik neked a lány, akkor lehet még próbálkozni, bár nem tűnik ígéretesnek, szóval nem javaslom
máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"egyik nap ilyen, másik nap olyan"

Na én is pont 1 ilyen lánnyal ismerkedek, tehát gyakori az ilyesmi.

Engem is nagyon idegesít az ilyen drasztikusan változó kedv.

Én már úgy állok hozzá, hogy amikor jó hangulata van akkor rengeteget dumálunk, amikor kedvetlen akkor meg én is hagyom békén.

De én nem adom fel, te se add fel.

máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbalkozz még. Simán elmehetett a net, velem is volt ilyen.
máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 ja az tiszta hogy nem, kamuzott
máj. 10. 17:16
 5/13 A kérdező kommentje:

Új információkkal kiegészíteném a kérdést.

Van egy baráti társasága akikkel mindig beszélget hívásban szerintem, de írásban mindenképp. És ezért éreztem úgy hogy nyilván nem szán annyi időt rám.

Ti ilyen esetben mit tennétek?

máj. 10. 22:15
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem szerintem, hanem tényleg.
máj. 10. 22:15
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 beszélj vele ugyanúgy, mint eddig.
máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát de így szar, nem folyékony a beszélgetés... 2-3 üzenetig max

aztán írok, kérdezek, válaszol, ez megy xd

máj. 10. 22:25
 9/13 A kérdező kommentje:
most éppen a sok ember közül mindig ráér valaki, most hogy éjjel 1 héten egyszer hajnali 2kor unatkozik 10 percet a lány azzal nem tudok mit kezdeni
máj. 10. 22:26
 10/13 A kérdező kommentje:
mert akkor tudnék vele nyilván beszélgetni
máj. 10. 22:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!