Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély erre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély erre a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélni egy nagyon szimpatikus lánnyal, azonban az USA-ban lakik.

Én 17 éves vagyok, ő 19.



máj. 10. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Drága lesz 1 randizás, 700 forintos benzin árak mellett elkocsikázni USA-ba, hááát...
máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Van esély rá, de nem hiszem azt, hogy tartós, hosszan tartó és boldog kapcsolat lenne lévén, hogy személyesen nem ismeritek egymást és a találkozók is nehezen megoldhatóak, mert messze éltek és emiatt csak online tudtok egymásnak ott lenni és személyesen nem.

Amennyiben hajlandóak vagytok válalni a kockázatot akkor van rá esély.

máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Simán van esély rá, ha esetleg nem, akkor marad a barátság. Beszéljetek tovább.
máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Itt mindenki derűlátó, de vajnyi kevés vagy még annyi esély sincs rá, hogy lesz ebből valami, egyáltalán magyar a csaj?
máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, csak rettentően kevés és az is max a jövőben.
máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!