Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztoan idegesitenek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztoan idegesitenek?

Figyelt kérdés
Annyira irritalnak mostanaban baratom szokasai. Allandoan horkol, nemtudok tole aludni, ha kerem hogy hagyjon egyedul folyton jon utanam mint egy seggdugasz. Borzasztoan igenytelen is, azthittem meg valtozik de nem ugy tunik hogy szeretne. Nem tart rendet maga utan, es egyre tobbet cigizik/sorozik (foleg hogy leakart szokni)
máj. 12. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Alap, hogy senkit nem fogsz megváltoztatni sem a szerelmes odaadásoddal, sem az akaratoddal, sem az rlvárásaiddal.

Még ha megpróbál alkalmazkodni az elején, akkor sem tud kibújni a bőréből.

Amint beágyazta magát az életedbe, amint komfortossá válik, azonnal önmaga lesz.


Készen kaptad: adottságok, alaptulajdonságok, jellem, neveltetés, kulturális hozam.


Vagy beletörődsz, vagy kiszállsz.

Ő ilyen marad. Sőt.

máj. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hogy kerül az együttélés a tini kategóriába?!
máj. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

Túl sok ilyen sztorit hallottam már.

Fogd a cuccod és fuss, amilyen messzire tudsz. A saját magad lelki és neadjisten fizikai egészsége érdekében🙏🏼💖

máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is menni kéne...
máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Szakíts meg vele minden kapcsolatot!Az ilyen ember mint amilyen ő is soha nem fog megváltozni.Az ilyentől jó messze kell maradni!

Majd idővel találsz vagy rád talál egy normális srác.Addig meg szerintem jobb egyedül mint egy ilyen link alakkal.

máj. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg ezt neki, beszéljetek róla.
máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Már most sok hibáját látod, amiket (nézetem szerint) nem tudsz tolerálni. Akkor meg mi értelme van a kapcsolatnak?
máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!