Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kezdenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kezdenek rájönni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam megkérdezte messengeren, hogy ... tetszik neked? Nem tudom hogy jött rá, de félek, mert ez nagyon nem lenne jó, ha kiderülne. Xy tudja, hogy tetszik nekem, de csak barátok vagyunk, ja és ő nem mondaná el senkinek, az neki is ciki lenne. Mit válaszoljak rá, hogy hihetőnek tűnjek. Félek, létszi segítsetek.

máj. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy? Úgy tudtam, hogy csak alsóban ciki az, ha tetszik valaki...
máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert neki már van valakije, ezért is utasított vissza.
máj. 17. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg nyugodtan, hogy nem tetszik neked. Vagy akár azt, hogy már van barátnőd, vagy most randizol valakivel.
máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, aki tetszik neked az egy nagyon szép lány, akiért sokan odavannak az osztályból és rákérdezgetnek, hogy tetszik-e, mivel gondolják, hogy igen.


Vagy leírod, hogy igen, mert ebben amúgy nincs semmi kínos, vagy elmondod, hogy nem szeretnél róla beszélni, mert van barátnőd/beszélsz valakivel, stb.

máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megírhatod azt is, hogy osztálytársakat nem nézel, hogy tetszenek-e, hiszen nem előnyös.
máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen írj annyit, hogy "nem, nem tetszel".
máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!