Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, lányok! Ti összejönnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok! Ti összejönnétek olyan emberrel, aki aromantikus?

Figyelt kérdés

Az aromantikus azt jelenti nagy vonalakban, hogy az adott személy sosem lesz szerelmes, az agya nem képes ilyesmi érzelmek megélésére. A szeretet működik, ugyanúgy képes szeretni, csak a rózsaszín köd hiányzik egy kapcsolat elején.

Vajon van olyan, akit ez a tulajdonság annyira zavar, hogy inkább passzolja a kiszemeltjét?

(17L, de ez igazából nem fontos.)



máj. 18. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nincs is ilyen:D
máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
20%
Ismerkedni akarsz?
máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Olvass utána.

#2 Nem, köszi!

máj. 18. 23:42
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
25 vagyok és belőlem is hiányzik ez a romantikus érzés már, lehet azért mert sosem viszonozták fiatal koromban, most meg nincs időm ilyenekkel kertelni. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek érzelmeim csak úgymond már elpárolgott javarészt ez. Szerelem és viszonzatlan érzelmek nélkül ugrottam lépcsőket és értem el a felnőtt kort.
máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Miért?
máj. 19. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
#3 bocsi, nem gondolnám, hogy gyakori, de nyilván elhiszem, hogy van ilyen, csak poén volt. Amúgy talán igen a valaszom a kerdésre.
máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen engem nem zavarna.
máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem, hajrá sziasztok...
máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!