Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni az exem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kb 2 hónapja szakított velem az exem ( ez a második alkalom) azóta még beszéltünk időnként de most úgy érzem hogy tényleg vége van. Kb másfél hetet nem beszéltünk ,csak tegnap elment egy buliba aztán kicsit ideges lettem és rá írtam... Ma egész nap beszéltünk és a lényeg hogy ellenséges volt velem , ideges és végig rideg , mit jelent ez a viselkedés? Azt hallottam ha haraggal válunk el a másiktól akkor mindig visszatalálunk egymáshoz , ebben van igazság ? Minden tapasztalatot meghallgatok,hogy mit kéne tegyek ,hogy visszajöjjön hozzám , illetve ha valakinek lenne kedve ilyen témáról beszélgetni nyugodtan írjon rám privátba. Köszönöm!(Exem lány)

máj. 18. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

"Azt hallottam ha haraggal válunk el a másiktól akkor mindig visszatalálunk egymáshoz, ebben van igazság ?" - Az a helyzet, hogy ez egy marhaság, sajnálom. Pont ez az, hogy amennyiben nem haraggal váltok el, akkor van még lehetőség arra, hogy esetleg újrakezdjétek, hiszen az utolsó élmény pozitív.


Én azt mondom, bármennyire is rossz ezt hallani, hogy ami kétszer nem sikerült, az harmadjára se fog. Inkább engedd el.

máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Próbálj vele beszélni.
máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni de ő azt mondja ,hogy már nem akar tőlem semmit bele unt ebbe és nem akar kapcsolatot. Amikor először szakított velem akkor is ugyanezeket mondta , 2 hétre rá visszajött hozzám.
máj. 18. 23:10
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
#3 Akkor még várj, hátha. Mást úgysem nagyon tudsz tenni, ha nem akar beszélni veled.
máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerezz egy barátnőt aki legalább olyan jó csaj mint ő, utána úgy elkezd az exed teperni hogy levakarni se tudod:)
máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Fogadd el, hogy vége van. 2x nem működött, 3x se fog
máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem zaklatnám, mert szerintem azzal csak rontod a helyzetet. Próbálj túllépni, élni az életed. Lehet újra visszamegy hozzád( bár én ezt sose értettem), ha meg nem akkor meg hátha időközben te találsz valaki mást magad mellé. Ez az erőszakos dolog, hogy írogatsz neki szerintem csak mégjobban eltaszítja.
máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

#7-es válasza nagyon igaz, inkább ne írogass neki, mert ezzel csökken annak az esélye, hogy esetleg visszajön magától.

Fogd fel úgy, hogy nem rajtad múlik és bármit teszel, azzal csak rosszabb lesz.

máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van , legutóbb is használt a " no contact ".
máj. 19. 09:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elúszott már ez a hajó.
máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!