Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez mennyire zavar vagy nem is figyelitek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és az osztályomban szinte minden fiú borotválkozik de én nem pedig van egy kis bajszom. Arra lennék kíváncsi hogy a lányokat mennyire érdekli az, hogy borotválkozik-e egy ennyi idos fiú?
2015. máj. 14. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem borotválkozz meg 22/F
2015. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ… saját magad véleménye szerint jól áll? Milyen az öltözködési stílusod?

Én személy szerint nem szeretem, viszont az enyhén borostás fiúkért odavagyok :) 15/l

2015. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Borostám az sajnos nincs :D elég vézna vagyok és fogalmam sincs, hogy jól-e áll de nem hinném, hogy nagy különbség lenne,ha leborotválnám.
2015. máj. 14. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

borotválkozz meg, a csemegebajusz mindenkinek hülyén áll, csak a nyomik hagyják meg

19/f

2015. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is borotválkozz meg
2015. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borotvalkozz!
2015. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a kis csenevész bajusz minden fiún nagyon rosszul mutat, borotválkozz. Majd ha lesz rendes arcszőrzeted, akkor kísérletezhetsz, hogy mekkorára hagyd, de a 14 éves fiúk pihés arcszőre nagyon bután néz ki. Szedd le, nem nagy cucc :)
2015. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fiú ismerősöm aki 15-16 lehet, talán már 17. Neki is bajsza van, vagy valami kis arc szőrzete. Nagyon kisfiús az arca, kora ellenére, meg alacsony is gondolom pont ezért hagyta meg, hogy férfiasabban nézzen ki, de borzalmasan áll neki, pont azért mert egy ilyen kisfiús archoz, gondolom neked meg még inkább, nem passzol. Ne akarjatok ennyi idősen szőrösek lenni, lesz még rá bőven időtök, örüljetek hogy fiatalosak vagytok.
2015. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!