Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mire számított az exem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mire számított az exem?!

Figyelt kérdés
Életem első nagy beteljesült szerelme, akivel már 2 éve szakítottunk, anno összetörte a szívemet, és most amellett, hogy van barátnője, nekem irogat, hogy hiányol, és taliznunk kéne... Én meg mondtam neki, hogy látni sem akarom azok után, amilyen mocsokságokat velem művelt. (Megcsalt, ocsmányul beszélt velem, stb.) Most meg nem tudom miért teper. Mégis mire számított? Arra, hogy ha rám ír megint, akkor majd rögtön ugrok, és öröm mámorban találkozni akarok majd vele?! Anno egy mocsok volt mindvégig, a hátam mögött megcsalt, aztán a kapcsolat végére már bunkó is lett. Ugyan miért akarnék én vele találkozni? :D

2015. máj. 16. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rajott hogy bunko volt vagy csak a mostani baratnojet is csalni akarja( ha van neki) ha nincs akkor meg lehet lyukhianya van.

Szerintem ne foglalkozz vele, max rohogj rajta egy jot :D hozzam is jott mar vissza ex de mi megbeszeltuk es baratok maradtunk (2 napig tartott a kapcsolat mert elso nap megcsalt :D :D szerencsere nem voltam szerelmes bele, csak ugy mondogatta hogy szeret hogy adtam egy eselyt neki)

18/L

2015. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer már megvoltál neki, gondolja, hátha megint kötélnek állsz. De ne tedd. Exekkel nem kezdünk! Azért lett vége, mert együtt nem ment a szekér. Most sem menne.
2015. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!