Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? A C típusú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? A C típusú állampolgárokhoz vonzódok. :$

Figyelt kérdés
Rólam mindenki úgy tudja, hogy egy erényes, rendes lány vagyok. A családom nagy rasszista és én is azt mutatom hogy az vagyok. De legbelül senkit nem ítélek el, sőt... Rájöttem hogy nagyon vonzódok a C típusú állampolgárokhoz. Szeretem hogy olyan merészek, beszédesek és vannak nagyon jó képűek is köztük. Szerintetek gond van velem? Vagy Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Előre is köszi és lehet szidni, átkozni, nem tud érdekelni!
2015. máj. 16. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem azok a vademberek, félállatok nem tudnak vonzani, de ízlések és pofonok.
2015. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezzel van problémám. Hogy ezt gondolják az emberek. De szerintem ők is ugyanúgy emberek, csak egyeseknek lazábbak az erkölcsei.
2015. máj. 16. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én a C++ típusú emberekhez vonzódom *-*
2015. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ők is ugyanúgy emberek, csak viselkedni nem tudnak, ez a nagy különbség.
2015. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy érzem te nem Borsodban nőttél fel.

Nem mondom, hogy gond van veled, nem vagyunk egyformák. De a családodban ebből még lesz probléma, jobb ha erre felkészülsz.

2015. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs csak jó és rossz ember! magyarban is van bűnőző tolvaj gyilkos nem kell álltalánosítani én is ismerek rendes romákat meg nem rendes magyarokat is
2015. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó hogy merészek, beszédesek, hiszen bármit megtehetnek.

Minden megvan nekik engedve.

2015. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!