Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek egy srácról aki reszeli a körmét?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem elottem csinalja, akkor felolem flexxel is vaghatja...
2015. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
homokos
2015. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az identitására nem feltétlenül utal, de az tuti, hogy metroszexuális.
2015. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
:D
2015. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit fura dolog mèg nem hallottam ilyenről, de nem feltètlen hogy meleg :D
2015. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
inkább mint hogy hosszú legyen és koszos..
2015. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Inkább, mint hogy piszkos, rágott, hosszú körmei legyenek!
2015. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én amikor levágom a körmöm utána reszelővel egy kicsit igazítok rajta. Több okból is: egyenletesebb legyen, nem durvák a szélei. És nem vagyok az a típus aki teljesen tövig levágja, amíg csak megy (sosem értettem hogy lehet addig, lényegében fáj) és így nincs meg még az esélye sem, hogy kikarmoljak mást vagy netán magamat (tesi óra, sport, hasonlók...)

Szerintem nincs ezzel semmi probléma. Az nem tudom miért probléma, ha valakinek tiszták a körmei és egyenletesen, szépen van levágva/reszelve

2015. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a gitártanárom mikor sulis volt órán is simán elővette a reszelőt, hogy igazítson a körmén (mert ugye gitározott már akkor is, és fontos a klasszikus gitározáshoz a hosszú, ápolt, formás köröm). a tanárok nagyon megnézték :))

és nem meleg, felesége és gyereke van, szóval :D

2015. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azt hogy igényes. Ez kifejezetten jó.
2015. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!