Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek az gáz ha én (lány)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek az gáz ha én (lány) kezdeményezném a kéz összekulcsolást úgy hogy még nem is járunk a fiuval? (14/L)

Figyelt kérdés

Mert (SZERINTEM) érez irántam valamit meg szemez velem szine mindig de szerintem azért nem mer kezdeménaezni mert egy osztályba járunk és ott vannak a haverjaixdd.

Most nem tudom h kezdeményezzek-e...

Minél több választ várok:)



2015. máj. 17. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz, egyáltalán nem gáz.
2015. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha tényleg látod rajta a jeleket,akkor szerintem nyugodtan. Lehet, kicsit félénkebb a srác és pont örülni fog, hogy te kezdeményezel:)
2015. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem gáz! :)
2015. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?
2015. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

De kicsit félek ettől mert az osztályunkban rohadt gyorsan terjednek a hírek és ha lepasszol aakor azt elmondja a haverjainak azok meg tovább adják mindenki másnakXdd

Az meg kicsit ciki...

2015. máj. 17. 21:45
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha nem gáz akkor oké:))
2015. máj. 17. 21:45
 7/7 anonim válasza:
Szerintem jól teszed, legalabb megkönnyíted a fiú dolgát. (Gondolom neki se könnyű kezdeményezni a "haverjai" mellett.)
2015. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!