Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mikor csináljátok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Mikor bámultok valakit és ő rátok néz és akkor egyből leveszitek a szemeteket róla?

Velem mindig ez van.. vagyis látom oldalról, hogy néz és mikor rá nézek rögtön elveszi a szemét rólam..

Ezt azért csinálja mert ronda vagyok és feltűnően azt nézi? vagy nem mer velem szem kontaktolni?

Ti mikor csináljátok ezt?



2015. máj. 18. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha ronda lennél, akkor nem nézne.

Lehet, hogy tetszel neki, de félénkebb a srác ezért nem akar feltűnően nézni.


15F

2015. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Lehet csak simán néz, én is szoktam, én úgy nevezem, esztétikai értékek csodálása. Mint egy jó festménynél. De azért minden festményt nem vinnék haza, amit kicsit is megnézek, ha érted mire célzok.

Az pedig, hogy rögtön leveszi a szemed rólad, érdekes, lehet több oka is. Ha mondjuk nekem tetszene egy lány, akkor pont nem kapnám el a fejem, hogy értse a célzást.

De simán lehet, hogy ő egy olyan típus, aki kicsit félénkebb, mint ahogy az előttem szóló is írta.

2015. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak adott szituációk, amikor unalmadba nézel valakit. pl. buszon. Van hogy éppen ránézek valakire és ő pedig rám és mindketten máshova nézünk :D nemtől függetlenül

Egyébként félénkebb típus vagyok, ha nézek is egy lányt és ha rámnéz akkor másfele nézek... lényegében nehéz nézni folyamatosan :D

Nagyon szituáció függő, nagyon sokféle esetet fel lehetne sorolni és az jellemtől függ, hogy ki abban a szituációban mit reagál.

Én sajnos úgy vagyok vele, hogy aki nagyon szép, lényegében nehéz nem odanézni :D Ha a szem kontaktus ki is alakul, akkor nem tart tovább 1-2 másodpercnél

2015. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!