Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

A suliban van egy szép nekem tetsző lány aki egyedul szokott lenni mikor szunet van ( az osztalytarsai kozeleben van, de nem szól semmit csak néha megnézi a telefont.

Lehet hogy csak akkor van egyedul mikor elmegyek előtte... Nem tudom :/


Én oda akarok menni hozzá mert sajnos nem ismerkedek senkivel és minden szünetben egyedul ulok egy padon és ha ő is egyedul van es én is akkor miért ne beszelgethetnenk? De ez sajnos olyan suli hogy mindenki megmutatja ki a jobb és van kikhez viszonyítania... Hozzajuk kepest en egy senki vagyok..:(


Meg az sem biztos hogy egyedul van és csak mindig a rossz időpontot fogom ki mert egy ilyen szép lány miért lenne egyedül?.. aztan égő lenne hogy ő tök jól megvan aztán oda megy hozzá egy ismeretlen senki aki ismerkedni akar vele...


De ha rászánnám magam milyen indokkal mehetnék oda hozzá? :/

Mert ismerkedés hiányában nem sok mindenről tudok beszélni :(

16/f


2015. máj. 18. 19:35
 1/1 anonim válasza:
Menj oda hozzá valami tök hétköznapi kérdéssel pl:Volt házi az xy tantárgyból? azután válaszol meg minden és utánna kérdezz rá hogy amúgy mizu ? és a többi jön magától
2015. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!