Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor később sem?

Figyelt kérdés

Ha eddig soha nem mertem megszólítani lányt hogy ismerkedjünk (tudom gyáva lúzer vagyok és úgy is elrontanám:D) Akkor nagy a valószínűsége hogy később már teljesen egyedül maradok? :/


16/f


2015. máj. 19. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
jaja
2015. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül... amúgy nem értem a pasikat. Engem a "csak azért írtam rád, mert ismerkedni szeretnék veled" szöveg nem jön be. Nálam a kontroll, én döntök arról, hogy akarlak -e vagy sem. Ez rossz.


Ha eljársz majd ide-oda, több emberrel meg fogsz ismerkedni, ahol gondolom lesznek csajok is, és jönni fog az magától is, hogyha valakivel egymásra találtok.

2015. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát...jól nem nézek ki.... Eljárkálni nem nagyon szoktam...


Akkor felkészülök a magányra.

2015. máj. 19. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem téged fog egy csaj leszólítani,akkor majd ne bénáskodd el:)
2015. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lenne egy konkrét lány, akit leszólítanál, csak nem mersz oda menni?

Amúgy baromság, hogy egyedül maradnál emiatt.

Egyrészt, később valószínűleg több önbizalmad lesz, másrészt elkerülhetetlen, hogy érintkezz emberekkel, akár még osztályon, vagy valamilyen csoporton belüli lánnyal is összejöhetsz.

2015. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nincs.. Csak olyan sok szép lányt látok és csodálkozom magamon hogy életemben nem mentem oda egyikhez sem :/ Nem vagyok meleg, csak nem merek senkihez odamenni :S
2015. máj. 19. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Az hogy nem nézel jól ki, nekem úgy tűnik a te véleményed. Vagy mondta is valaki? Szerencsére nem vagyunk egyformák. Ha valaki mondta is, ne foglalkozz vele, mindenki más szemüvegen látja a világot. És nem feltétlenül a legszebb (..nek tűnő ) lányok között kell körülnézni. Vannak más szép lányok is, csak legfeljebb nem feltűnően szépek. Nyisd ki a szemed! Amúgy meg egy kedves természet, humorosság, nyíltság sokat nyom a latban, csak meg kell találni azokat, akiknek nem csak a külső számít.
2015. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!