Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális nő számotokr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális nő számotokra fiúk?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen ápolt az arca, a haja, legyen kedves, megértő, öltözködjön "normálisan", korának megfelelően:)

Bocsi, nem fiú vagyok:D 15/L/L

2015. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szép,csinos,vicces,divatos,cukilegyen még a legfőképpen az hogy szeressen engem és én is őt.... Naggyából ;-)
2015. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
14F
2015. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Legyen hosszú szőke haja (ha göndör az csak ráadás), és kék szeme, fehér bőre, ne legyen egy tank de nem kell csont soványnak se lennie én úgy mondanám hogy az az igazi északi típusú :D az ilyeneket hogy ápolt meg stb szerintem fel se kell sorolni mert az alap.Személyisége pedig szimplán normális ami annyit takar hogy ne legyen egoista feminista stb de azért legyen önálló véleménye.
2015. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
17F
2015. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

belül legyen egy kicsit "hü**e"...nem bírom az ilyen "húdekomolyvagyonénsosemh*lyéskedek" lányokat.

A zenei ízlése legyen olyan/hasonló mint az enyém.

Rocker vagyok szóval az ilyen "n*ggerreppervagyok" lányokat sem szeretem...Sőt!


kívülről elég ha szép arca van és nincs elhízva.

Jah és a baráti köre se drogos fa**okból vagy r*tkes cigányokból álljon.


Szóvaaal a belső számít igazán. ;) amúgy ezek nagy igények? :D

2015. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idézem egyik ismerősömet... igen egy kicsit hülye de hát ezvan... figyeljetek: Legyen jó a segge meg a melle ha ezmegvan esetleg legyen szép az arca is kész... Jaaaa de neki a belső számít :'D
2015. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!