Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Surgoos. Segitetek nekem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Surgoos. Segitetek nekem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

tehat.. az van hogy ugyanugy 14 evesek vagyunk a baratommal es felhoztam a kerdest hogy mikor akar lefekudni velem de persze mindketten szuzek vagyunk meg....

azt valaszolta h majd ha betoltottuk a 18-at...

en azt vartam h minel elobb akarja de nem..ez miert lehet?

ne nezzetek ribinek nem akarok mar most lefekudni vele de fura volt....

mitol lehet hogy ezt valaszolt?


2015. máj. 21. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
őt kérdezd meg a választ nem tudom
2015. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig még van 4 evetek. Akkor miert olyan sürgős a válasz?
2015. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mert 14 év a beleegyezési korhatár, és már elérte a kiscsaj.
2015. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én három évet voltam együtt úgy a barátommal hogy nem feküdtünk le, csak 18 évesen. Kicsit se bántam meg hogy ennyit vártam. Nagyon jó hogy így alakult .
2015. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Hogy miért lehet hogy a srác meg akarja várni a 18. életévét?

Lássuk csak...

A családban ez így szokás, és olyan környezetben, közegben nevelkedett pld. (vallásos nevelésben részesült) ahol fontosnak tartják, hogy csak nagykorúak között létesülhet testi kapcsolat. Aztán lehet egyszerűen csak fél a dologtól. Gondolj csak bele, odamegy hozzá egy lány akit szeret és utal rá, hogy mi lenne ha lefeküdne vele. Hát ha ő még ezen nem gondolkodott el komolyan akkor kicsit hirtelen érte a dolog. Adj neki pár hetet gondolkozni és csak finoman utalj rá, hogy ne érezze azt, hogy azonnal döntenie kellene. Nagyobb eséllyel fogsz olyan választ kapni ami közelebb áll a valósághoz és lehet szimpatikusabb is lesz.

2015. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigi valaszokat..

egyebkent nem vallasos csak egyszeruen visszafogott fiu es en nem tamadtam le a kerdessel hogy most azonnal dugjon meg mert ense most akarnam de mar megbeszeltuk hogyvarjunk addig amig mar legalabb ket eve egyutt leszunk es akkor ujra targyaljuk a temat de mindenesetre johetnek meg valaszok nagyon koszonom elore is ❤

2015. máj. 23. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!