Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralás + Párkapcsolat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás + Párkapcsolat, félelem a távolságtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval,az lenne a problémám,hogy nyáron elmennénk nyaralni a családdal,jó minden,de az a bökkenő hogy féltem a barátnőmet itthagyni. Igen,fogalmazás az 5-ös,de kerekperec ez a gond. Félek hogy történik vele valami,megsérül,vagy..megcsal,talán,nemtudom

És összetörnék ha ezek közül bármelyik megtörténne,egyszerűen,fájna

+ Jó messze mennénk,körülbelül 200km-re,és úristen gyerekek,félek. Nem is kéne ezekre gondolnom hanem élvezni a kapcsolatot vagy mi? Csak én vagyok ennyire paranoiás vagy más is? Kérlek segítsetek,elég nagy sokkban vagyok! :/


2015. máj. 21. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
En egyszer hagytam otthon az exem, akkor is haza kellett jönnöm... De Ő ilyen volt. Ha nem ad okot az aggodasra, akkor ne tedd. Ha ad, akkor se tedd.
2015. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ha félted azt akit szeretsz. De ő is ember, én és feltételezhetően tud magára vigyázni néhány hétig. Amugy pedig valószínűleg van okostelód Felraksz egy skypet és ha találsz egy ingyenwifit, például szállodában, vagy vendéglátóhelyken fogyasztó vendégnek mindig van, sőt a legtöbb városban van valahol alapból akkor beszélgettek írásban.

Akármennyire is szereted nem óvhatod és lehetsz folyton vele. Meg kell tanulni a párkapcsolatban is hogy néha nem lehettek együtt.

2015. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ad rá okot, teljesen felesleges féltékenynek lenned, ha okot adott rá, akkor csak felesleges.

Tökéletesen tönkre tudja tenni a párkapcsolatot az ilyen hozzáállás.

Nem, nem csak te vagy ennyire paranoiás, igen, más is.

Ha nem akarod elveszíteni, akkor bízz benne. Amúgy meg úgyis kiderül, ha odafigyelsz rá, kár előre aggodalmaskodni.

Nem láncolhatod magadhoz, nem egy vagyontárgy. Különálló személy, akit ráadásul szeretsz.

Amúgy meg nem kell félni a fájdalomtól.

2015. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!