Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyának hogy van barátom? Vagy egyáltalán elmondjam?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Tudom hogy mindenki egyből arra gondol, hogy uristen ilyen fiatalon minek? De most nem az számít. Barátommal holnap lesz két hete, hogy járunk. Volt már csók, puszi, ölelés és fogtuk egymás kezét az úton. Nem nagyon szeretném elmondani neki, csak félek, hogy nehogy meglásson, vagy más lásson meg és elmondja anyának. Nem nagyon beszéltünk ilyenekről, tavaly volt egy srá aki tetszett, és én is tetrszettem neki, de nem jártunk, őt elmondtam neki, és teljesen elérzékenyült, kezdett puszilgatni, meg kacagott, és rendesen nem mondott semmi. Utána többet nem hozódott fel ez a téma. Most nagyon félek, hogy ha mástól tudja meg, akk elveszti bennem a bizalmát. Vagy ne mondjak egyáltalán semmit, mert kitudja, hogy mit hoz a jövő? És ha elmondom, akk hogyan kezdjem? Nem vagyunk valami jó kapcsolatban anyummal, elég keveset beszélünk...főleg ilyenekről.

2015. máj. 21. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmondhatod, mert nem esz meg:)
2015. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el neki
2015. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk valami jó kapcsolatban anyummal, elég keveset beszélünk...főleg ilyenekről! akkor ne mond el mert el fog tiltani tőle
2015. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tiltana el, nem olyan "eltíltós" fajta.
2015. máj. 21. 20:42
 5/8 anonim válasza:
én 15 vagyok És én is nagyon féltem elmondani de a barátom minden nap mondta hogy mondjam el elmondtam és azota az ajtóig se akarnak ki engedni :((( eltiltottak töleee....De végül is te érzed
2015. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinek milyen a kapcsolata az anyukájával. Van az a szülő aki normálisan áll hozzá, van az eltiltós fajta, meg akit nem is érdekel az ilyesmi. Múltkori esetből kiindulva nyugodtan mondd el. Egyrészt a bizalom megmarad, másrészt te is nyugodtabb lehetsz.
2015. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Halloween Boszi ***** válasza:
Mondd el! Mi baj lehet? Ki tudja, lehet a kapcsolatotok is elindul a javulás útján... ^^
2015. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan mondd el neki. Biztos megért majd. De úgy cselekedj, ahogy a szíved mondja... Benne megbízhatsz igazán...
2015. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!