Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy srac akit netrol 5 honapja ismerek kb sokat beszeltunk, es viszonylag sokat tudunk egymasrol. Kb olyan 2 honapja talalkoztunk de korantsem egyszeru a helyzet. En pesti vagyok o nyiregyhazan lakik es itt van a fosulija es koleszos, viszont minden hetvegen hazautazik, raadasul eleg elfoglalt. Ezert inkabb baratinak alltam neki a talihoz, de a talin celzott ra mintha randi lenne es ereztem vhogy h tetszem neki. Nagyon jol kijottunk az elso perctol barmirol jol elbeszeltunk nevettunk, esa talalkozonk utan is irta h nagyon jol erezte magat szimpatikus vagyok es talalkozhatnank meg.. aztan nem kerult sor az ujabbra mert lemondta h nagyon elfoglalt sok a tennivaloja. En elfogadtam magamban ezt es kb volt egy hosszu ido h nem beszeltunk. Az utobbi idoben elkezdett irni es neha olyanokat ir mintha fontos lennek szamara mint lany vmikor meg haveriasan ir de igazabol barmirol merek neki meselni . Nem volt meg kapvsolatom es beszeltunk es kiderult h neki sem es h tok onbizalom hianyos, meg h nem mer kezdemenyezni mert fel egy kapcsolattol h nem csinalja jol v vmi.. en tokre meglepodtem. Am tobb lany baratja /haverja van mint fiu. Es van par jo lany baratja veluk mindig rak ki kepet es az utobbi idoben ezekre a lanyokra feltekeny lettem..mert amikor ezt a kapcsoatos dolgot beszeltuk tudatosult bennem h nekem o nagyon tetszik. Sok sraccal talalkoztam de senkivel se ereztem magam olyan jol mint vele.. es nagyon birom. Tudom.ha nagyon bejonnek minel hamarabb talalkozni akarna ugyanakkor irta ezt a felek dolgot meg felenk.. es olyan hulyen erzem magam mert irta most is h akar talalkozni csak nem tudja mrgoldani.. en azota taliztam 1-2 sraccal de nem birom ot kiverni a fejembol.. nem tudom h johetnek ra h esetleg erezne tobbet mint barat? Irjam meg h volt egy randim es varjam.meg h reagal? Bevallani neg nem.merem meg milyen gaz h fbkon leirom h am tetszel.

Egyaltalan van ertelme ha amis itt koleszos es messze lakik? Teljesen tanacstalan vagyok es ugy erzem h megorulok nem akar latni? De akkor miert ir szinte minden nap? Mar tobbszor sirtam emiatt mert annyira tabacstalan vagyok


18L o 20 f


2015. máj. 22. 00:59
 1/2 anonim válasza:
Persze hogy van ertelme attol fuggetlenul hogy koleszos. Szervezz vele egy talalkozot most nyárra vagy hamarabb amikor lehetoleg ráér es beszéld meg vele mert ugy vettem ki a szovegedből h nehezen birod elfelejteni es az csak rosszabb ha nem rendezitek le. Mondd el neki hogy erzel es remelhetoleg ő is igy fog érezni. Kitartas. ✌
2015. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
éreztesd vele, hogy ő különleges, az önbizalomhiányos fiúkkal mindenképpen vigyázni kell, mert nagyon könnyen elijeszthetők. Ha találkoztok valami ehhez hasonló szöveget nyomj le: Van köztünk valami, ami több, mint barátság, legalábbis én ugy érzem. Szeretnél esetleg többet is? Én nyitott lennék. Ha nem vagy annyira merész, hogy ezt megmondd, akkor csak légy önmagad és ne túl feltűnően érintsd meg. pl ha ültök egymás mellett a vállatok összeérjen.
2015. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!