Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
A barátnőimnek mindnek van barátja vagy valaki akivel kavar csak nekem nincs. (volt már 2 barátom de nem az igazi voltak) Úgy érzem mintha senkinek se kellenék pedig nem vagyok csúnya.. 17/l

2015. máj. 22. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert mikor szingli vagy, akkor boldog párokba botlasz, hallgatod a barátnőidtől, hogy mi volt a program a pasijukkal, mit terveznek, és ilyenkor gyökérnek érzed magad, mert úgy érzed, hogy lemaradsz valamiről. És hiányzik az, hogy neked is legyenek "ilyen" sztorijaid, hogy tudjál te is valakiről mesélni. Lássák, hogy van valakid, és ne higyjék rólad azt, hogy leszbikus vagy. (Éljenek az osztálytársak, velem megcsinálták ezt.)
2015. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi :)


Jah és elírtam bocsi 16/L

2015. máj. 22. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
fel a fejjel ismerkedj! a mai világban már nem szégyen ha te kezdeményezel
2015. máj. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, istenem, ne rinyáljál már csajszi, 16 éves vagy könyörgöm és már volt is két barátod! Majd akkor sírj, ha 20 éves korod után lennél és rád se nézett volna még senki, rengetegen vannak így, szerinted az milyen rossz érzés? Élvezd az életet, ne sürgesd, majd jön, akinek jönnie kell. Az idióta barátnőiddel meg ne törődj.
2015. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!