Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem, még soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, még soha nem éreztem ilyet?

Figyelt kérdés

kb. 14 éves korom óta mindig volt barátnőm, bár bevallom csak a testükér kellettek, amúgy mind hülye liba volt, de egyszerűen hiába kerestem nem találtam olyan lányt akit tényleg tudnék szeretni.

Viszont kb. egy hónapja jött egy új fiú az osztályba, valamiért rohadtul idegesít, közbe meg vele akarok lenni, nagyon furcsán érzem magam ha a közelembe van, múltkor mellettem ült órán és mikor véletlenül összeért a kezünk tökre elkezdett dobogni a szívem, meg valamiért tesi öltözőbe is mindig megnézem. De egyszerűen nem értem mi van velem. Kiráz a hideg ettől az egésztől.

17/F


2015. máj. 22. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

én is biszexuális vagyok, de nem gondolom, hogy bármi gondnak is kéne ezért lennie. te is biszex vagy valószínűleg, szexuálisan nem tudom mit vállalnál be vele.


Én például eleinte hánytam a spermás dolgoktól, ma már az akedvenc részem.

2015. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!