Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan reagáltok rá,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagáltok rá, ha egy egy évvel fiatalabb lány kezdeményez az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Örültök neki, vagy esetleg nyomulásnak találjátok?
2015. máj. 22. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
örülünk neki, viszonozzuk, ha szimpatikus és egyedülállók vagyunk, ha nem akkor meleg front van
2015. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Aki nem jön be nyomulás, aki bejön örülés? Vagy mi a baj?
2015. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

1#

igaz, viszont most gondolkozok honnan a szarból tudja egyből, hogy 1 évvel fiatalabb..?:d

2015. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 To7ka ***** válasza:

Amíg a lány elfogadja azt az opciót, hogy nekem (elsősorban) a személyisége miatt lehet csak egy jó beszélgetés lesz belőle, vagy barátok leszünk, vagy esetleg kellemes irányba terelődik de nem komolyabb kapcsolat felé, addig szuper lenne, ha bátrabban kezdeményeznének a lányok!!:)

Viszont előfordult, hogy csak azért mert ő jött oda hozzám, és ő lány én meg véleménye szerint (feltételezem) egy kiéhezett férfi vagyok, biztos másnap már feleségül is veszem..

De ha nyit valaki és elkezd beszélgetni, az nagyon jól esik, szinte bárkitől. Csak ne feltételezze, hogy nincs vétó jogom..:D

2015. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés ;) Mivel egy suliba járunk, tudom, hogy ő nyolcadikos, én meg hetedikes... :D De az a helyzet, hogy nem tudom, mit reagálna rá, ha én ismerkedni szeretnék vele. Lehet hülyének néz, és kinevet... :D
2015. máj. 22. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:
na igen itt a más a helyzet, mind a ketten éretlenek vagytok, de szerintem még inkább a fiú aki tetszik neked :)
2015. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 To7ka ***** válasza:

De Te szeretnél vele ismerkedni, csak a korotok nem lesz probléma!:) Teljesen nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni, direkt ezért írtam, hogy ha egy normális beszélgetés, ahol lehetőséget kap, hogy megismerkedjetek, nem pedig rögtön úgy mész oda, hogy "szia szeretlek", akkor abból nem lehet semmi baj.

Ha kinevet, ő sokkal gyerekesebb nálad!:) Sőt, egyébként is valószínűleg sokkal gyerekesebb nálad:D Ismerkedj meg vele valami apropóból, kezdjetek el beszélgetni, és hagyd, hogy kialakuljon a többi;) Hajrá!

2015. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mint kiderült az egyik barátom írt a fiúnak Facebookon (nem mondtam neki, hogy írjon), hogy van egy csaj, aki tetszik neki (ez vagyok én). És azt írta a fiú, hogy "7.-es szóba se jöhet"... Ez olyan bunkóság... Még meg se akar ismerni, de rögtön rávágja, hogy nem...
2015. máj. 22. 15:55
 9/13 A kérdező kommentje:
*akinek tetszik ;) Kicsit elírtam xd
2015. máj. 22. 16:06
 10/13 anonim válasza:
Ne szomorkodj ez miatt,sok srác van akinek kellenél;)
2015. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!