Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki érti ezt? Lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti ezt? Lányok?

Figyelt kérdés
Feltűnően tetszem egy lánynak (nálam fiatalabb), sokszor veszem észre, szinte érzem, hogy néz. Ha odanézek összenézünk, aztán szinte rögtön elkapja a fejét és sokszor mosolyog is. Na, most ma elkezdtem volna vele beszélgetni és tiszta lekezelően beszélt hozzám. Ki érti ezt? 18/F

2015. máj. 22. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Vagy az van, hogy túl szégyenlős és zavarban volt, nem tudott mit mondani, vagy az, hogy nem azért néz, amiért gondolod, hanem azért mert röhejesnek tart...
2015. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy valamit benéztél, és nem tetszel neki vagy nagyon önbizalom hiányos, és nem tudja kezelni azt, hogy odamentél hozzá, és zavarában elkezdett bunkózni. Persze ez nem vall valami jó jellemre, de sajnos van aki ennyire nem tud kezelni egy ilyen helyzetet.
2015. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon tudok róla, hogy valaki is röhejesnek tart.

Nem, rajta látszik, hogy tetszem neki, sőt nekem is elkezdett tetszeni az utóbbi időben, de ... nem értem. :)


Korábban egyszer beszéltem vele (neten) és tök kedves, aranyos, beszédes volt.

2015. máj. 22. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor zavarban volt, azért interneten elég más a szitu, sokkal bátrabb tud lenni az ember, ha ennyire biztos vagy benne, hogy tetszel neki, akkor biztos a zavarát próbálta ezzel leplezni.
2015. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Abban a tekintetben több van, mint egy átlag pillantás.
2015. máj. 22. 16:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazán átgondolva nem is jó szó az, hogy lekezelő, igazából nem is tudom milyennek mondjam. Na, furcsa... :D
2015. máj. 22. 16:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor próbálj meg odamenni hozzá még egyszer, amikor senki nincs körülötte, hátha bátrabb lesz.

De egyébként miket mondott neked?

2015. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Magamat látom a lányban :D ...én halálosan szerelmes voltam egy fiúba annakidején. De ha megszólított volna tuti hogy hebegtem volna. Vagy alig szóltam volna vissza...vagy hülyeségeket mondtam volna.

De szerintem ha hazaért majd' kiugrott a bőréből örömében :)

Próbálj még beszélgetni vele :)

2015. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó, megpróbálom. Látszott rajta, hogy kicsi "rémült", de azért na. :)
2015. máj. 22. 19:25
 10/12 anonim válasza:
Tökéletesen meg tudom erteni a lanyt, velem ugyez van, es en is sokszor, van h akaratlanul is ranezek a fiura aki tetszik, de ha odajon hozzam es mond vagy kerdez vmit teljesen bepanikolok, azt se tudom h mit mondjak... Vegul pedig vagy hulyesegelet hordok ossze, vagy elkezdem ezt a fura viselkedest, amit a lekezezelovel jellemeztel, egyetertek az elottem valaszolokka, ez nem ritka dolog, csak probalkpzz tovabb, idovel o is batrabba es beszedrsebbe valik :)
2015. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!