Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elutasítanátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elutasítanátok egy srácot csak azért, mert 1-2 cm-rel alacsonyabb?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha minden egyéb rendben van, nem :)

16/L

2015. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

158cm magas vagyok ..amúgy is, azt szeretem, ha bô 10centivel legalább magasabb, de ha

egy nálam nem fiatalabb srác alacsonyabb, mint én akkor nem tudnék úgy ránézni....tekintve hogy törpe lenne...

2015. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nalam is fontos hogy magasabb legyen mert en eleg magasnak szamitok 169-170cm-mel.

18/L

2015. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hűha, itt aztán minden csaj centiméterrel a kezében szaladgál, és ha 1-2 centivel alacsonyabb a srác, akkor azonnal kidobják. :) Annyit nem is nagyon lehet észrevenni, de látom, sokaknak még ez is kitűnően megy. ;)
2015. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2 cm? Kizárt hogy elutasítanám :) persze haha egyébként nincs probléma vele :)
2015. máj. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Őszinte leszek,igen! :)

Pedig tényleg mindent lehet rám mondani,csak azt nem,hogy a külső érdekel. Az egyetlen dolog a magasság,azonkívül már csak az számít mennyire jó ember.

Teszem hozzá,én elég magas vagyok,173 cm. Szerintem alapból kell,hogy valaki nagyobb,erősebb vigyázzon rád! :)

2015. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem! Dehogyis! Mivel én magasabb vagyok (175 cm) ezért mindig alacsonyabb fiút fogtam ki magamnak! Most is pont 3 cm-rel kisebb fiút szeretek, úgy h már nagyon régen ismerem, és rettenetes természete van, de ennek ellenére is nagyon szeretem, mert ami jó benne, az érdekel! És ráadásul kis macis alkata is van!

Szal nincs semmi baj azzal a pár cm-rel!

2015. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Minden lány elutasítana olyan fiút, aki nem magasabb nála legalább 5-10 centivel.
2015. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, én pl nem szaladgalok mérő szalaggal , hanem alapból rá sem nézek arra, aki nem magasabb nálam legalább egy fél fejjel...
2015. máj. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Bő egy éve odavagyok egy srácért, aki vagy 5 centivel alacsonyabb nálam. Őszinte leszek, magasról teszek rá, mert túl jó fej ahhoz hogy erdekeljen a magasságkülönbség :))
2015. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!