Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy 14 evesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy 14 evesen csokoloztam egy fiuval akivel nemakartam (rameroltette) es azota undorodok a csoktol vele volt az elso es azota semmi miert?

Figyelt kérdés
15/l
2015. máj. 25. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyan erőltette rád?
2015. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ösztön. Az első nem volt jó ezért tartasz tőle. A fiú egy patkány, akár lepontozol ezért akár nem, mert semmit nem szabad ráerőltetni a partnerünkre. Készülj fel rá hogy hetekíg nem fogod még hagyni.
2015. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Pont a rossz élmény miatt undorodsz a csóktól. Ha majd megismersz valakit akibe teljesen belezúgsz, ôt már biztosan szívesen meg tudod majd csókolni. ;)
2015. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogyan ezt leírtad, egyszerűen nem más mint a nemi erőszak enyhébb válfaja. Nyilván undorodsz tőle.
2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor jó a csók ha olyannal van akivel szeretnél. "Smárolhatsz, de az nem csók"

Hogy erőltette rád??

2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hat megismertuk egymast fbn 1 het utan elso randi megfogta a kezem magahoz huzott mondtam neki hogy nemakarom nemfog menni adtam neki egy puszit az arcara nemengedet el es azt mondta mertnem merem csak egyszer enmeg hogy felek es elkezdi nemkell es megcsojoltuk egymast ra egy hetre szakitottunk azota senkivelse jartam semmise
2015. máj. 25. 22:42
 7/10 anonim ***** válasza:
A helyedben pofán vágtam volna.
2015. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért volt mert nem szeretted. nyugi a csók nem rossz, ne félj!
2015. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem rossz? A csajomnak olyan rossz szájíze volt, hogy én sem szívesen csináltam :D . Bár elég kemény voltam, mert sárgák voltak a fogai. Nem taccsoltam. Hős vagyok! :D
2016. jan. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
VEGEM XDDD
2017. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!