Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szomorúságom ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szomorúságom ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok , egy gitáros , jó hangú ( 15/f) problémája az , hogy 2 honapig járt"tam" egy 17 eves csajjal , akivel szakitottunk , egy ertheto , de vegul kiderult , hogy hazug indok miatt ... Engem nagyon megviselt , foleg az , hogy ra egy honapra lett pasija , en meg itt maradtam egyedul , semmi kedvem , semmihez , nem tudom magam lefoglalni , egyfolytaba szomoru vagyok , boldog , csak egy kis idore vagyok , micsinaljak ?
2015. máj. 25. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Gitározz, az engem is mindíg megnyugtat :), egyébként valószínű a másik pasi miatt szakított veled. Talán cikinek tartotta hogy 17 éves "nagylány" létére egy 15 éves sráccal van együtt. De ez csak az én véleményem, nem tanács és nem is kell odafigyelned rá.
2015. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj haverokkal ide oda vagy hallgass zenét
2015. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zenélj! :)
2015. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
verd ki
2015. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15 evesen "jartal" ket honapig egy lannyal es szakitottatok..ezert ne legyel depis..elmondhatod hogy ezt is kiprobaltad..valoszinuleg a csaj is csak kiprobalt teged. Tanulj szepen vegezd el az iskolat erettsegizz le aztan majd gondolkodhatsz a parkeresesen addig tok felesleges. Addigra jol kigyurod magad es minden fullos bige utanad fog loholni te meg csak annyit mondasz flegman: bocs csajok eselyetek sincs a gitaromnak elek ;)ne is torodj ezzel a ribivel lepj tul rajta aztan kesz..5 ev mulva azt se fogod tudni hogy hivjak
2015. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2015. máj. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!