Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam egy lánnyal (az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam egy lánnyal (az osztálytársam) azt, hogy nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik de nem merem megmondani neki. Próbáltam "hülye" kérdésekkel (pl:olyat kérdeztem amire tudtam a választ de ő nem tudta hogy tudom) elkezdeni a beszélgetést hogy legyen indokom miért írtam neki, válaszol is de szerintem csak azért mert nem kar bunkó lenni. Érdeklődtem iránta de csak "szürkén" válaszolt nem kérdezett vissza, semmi néha küldött egy smilet (és persze meg voltam lőve hogy hogyan folytassam. (ebből az jön le hogy nincs esélyem nála de néha azt is érzem hogy van) Mikor mentem le a terembe szólt hogy várjam meg meg is vártam annyit kérdezett hogy ki mondta hogy le kell menni de jött mellettem a lépcsőn, mire felhoztam volna egy témát elkezdett gyorsítani szinte ott hagyott, nem szólt semmit sem. Teljesen összekevert..
2015. jún. 2. 16:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Felesleges az időt pazarolni és kertelni. Meg kell mondani minél előbb, hogy szeretnél tőle valamit, nem csak egy sima osztálytárs maradni. Érdeklődj felőle, kérdezd meg mit csinál, jól van-e és adja magát a dolog. Teljesen általános kérdésekkel nagyon jól el lehet szórakoztatni sok lányt, nem kell olyan bonyolult dolgokra gondolni egyből. Ha látod, hogy nem válaszol hosszabban, csak 1-2 szavas válaszokat ad, kérdezz rá, hogy esetleg zavarod-e, vagy nem jókor írtál. Régebben úgy kezdtem a beszélgetéseimet a kiszemelt nőstényekkel, hogy köszöntem, majd megkérdeztem, hogy zavarok-e.
2015. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát nem tudom bevallom őszintén volt előtte pár alkalom amikor csak úgy belevágtam és beszélgettem egy lánnyal..az lett a vége hogy lepattintott vagy vissza se írt. :( Szerintem nem átlagos ez a lány.
2015. jún. 2. 16:45
 3/44 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak. Nem kell sokáig húzni az időt. Ha meg lepattint, hát... ez is benne van a pakliban, akkor minél előbb derül ki, annál jobb.
2015. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Volt egy lány előtte aki eléggé lerombolta az önbizalmam. Meg fent áll az is hogy ha lepattint és haragudni fog (milyen szar lenne utána a hangulat az osztályba)

Mit javasoltok hogy kezdjek neki?

2015. jún. 2. 17:39
 5/44 anonim ***** válasza:
megjiedt biztos
2015. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ijedt meg. Lehet le se esett neki a dolog. Lehet én vagyok a hülye de mintha néha azt "éreztetné" hogy lenne nála esélyem vagyis benne van. Nem tudom ennyire még nem zavart össze egy lány.
2015. jún. 2. 18:20
 7/44 A kérdező kommentje:
Mivel nem találkozunk egy darabig ezért csak írni tudok neki. Mit javasoltok? Mit írjak neki hogy kezdjem?
2015. jún. 2. 19:14
 8/44 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy nagyon szimpatikus neked, szívesen beszélgetnél vele bármiről. Dobjon be bármit.És mondd meg, hogy őszintén írja meg, ha zavarod. Önts tiszta vizet a pohárba az elején.
2015. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Dicsérgesd, de csak egy bizonyos szintig... tehát a : "Nagyon de nagyon nagyon tetszenek a képeid" erős túlzás, de a Tetszik ez az képed, nagyon jól áll ez a ...... ruha. Ilyesmikkel tényleg jó pontokat tudsz szerezni. És persze fontos az is, hogy nevettesd sokat. Az majdnem az összes lánynál beválik, persze csak ha nem gyökér vicceket mesélsz... :D

2015. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Köszi. Próbáltam nevettetni szerintem sikerült is (olyanokat írt hogy jajj de hülye vagy :D stb). Gondoltam arra már rég hogy dicsérjem. Csak ezzel egy probléma van régóta nem töltött fel képet. Arra gondoltam hogy beszélgetés közben rávezetném a tényekre csak nem tudom hogy kezdjek neki. Apróbb utalásokra gondoltam ami nem hírtelen közli a tényeket hanem leesik neki a dolog (vagy legalább sejtse hogy rá akarom vezetni). Ti hogy csinálnátok? Mit mondanátok?
2015. jún. 3. 18:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!