Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 21 éves pasas egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 21 éves pasas egy 14 éves lánnyal jár együtt az normális?

Figyelt kérdés

#lány #éves p
2015. jún. 5. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Imádom ezt: kirak egy kérdést, hogy szerintünk normális-e:D Ha 100%-ig biztos lennél a dologban, akkor nem tőlünk kérdeznéd meg.

Szóval legbelül te is érzed a választ: nem normális, felháborító és durva.

2015. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
az elsőnek igaza van. Undorító pedo.
2015. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm én ezt tudom de a lány nem akarja felfogni hogy igazam van
2015. jún. 5. 21:50
 4/10 anonim válasza:
67%

Normális!

14 felett nem számít a kor:)

2015. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

ha egy 21 éves pasas 14 éves lánnyal, az elég gáz a pasira nézve


ha egy 21 éves fiú egy 14 éves lánnyal, az teljesen oké :)

2015. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 19 éves létemre nagyon kislánynak látom a 14 éveseket, még a 15 is húzós (mármint nem úgy :D), pedig aztán én se nézek ki 30 évesnek.
2015. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond ezzel. 10-15 év korkülönbség sem jelent semmit ha szerelmesek vagytok. Nyilván a fiatalabbnak minimum 14 évesnek kell lennie hogy legális legyen a dolog. Ha a lányt zavarja akkor bízd rá hogy mit akar a továbbiakban. Ha téged zavar akkor meg minek jársz vele egyáltalán? Keress idősebb lányt.

Vannak csávók akik a tapasztalt éles eszű lányokat szeretik.

És vannak csávók akik a tiszta, fiatal lelkű kalandos lányokat szeretik. Ízlés kérdése. Választanod kell a boldogságod és a népnek való megfelelés közt.

Én személy szerint mindig valami olyasmit mondtam ha valakinek nem tetszett valami hogy szarjon gec1t :)))

2015. jún. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a társadalmat. Mindent korhoz, számokhoz köt, mintha ez valami nagyaon mérvadó dolog lenne, pediga kor az csak egy szám az érzelmek, az összhang ami igazán számít. Ha két ember több év korkülönbséggel találja meg a lelki társát, hát áldásom rá, nincs ebben semmi rossz!
2015. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális,de valszeg csak szexre kell neki.
2015. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha szeretitek egymást,mit érdekel más véleménye?! Jobb is hogy 21 éves..sokkal érettebb mint egy tizenéves
2015. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!