Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 15 éves és teherbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 15 éves és teherbe esett, elmondjam valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok a legjobb barátnőmről van szó, mindketten 15 évesek vagyunk. Ő most jár egy idősebb fiúval.

Én próbáltam lebeszélni mindig a szexről, de hát nagyon belezúgott abba a srácba (a srác 21 éves) és már 4 hónapja rendszeresen szexelnek. Délután, suli után a fiúnál, mert neki már saját lakása van.

A barátnőm a múltkor elhívott beszélgetni és zokogva mondta hogy kimaradt a menzesze, tesztet is csinált és pozitívat jelzett, pedig szerinte mindig védekeztek rendesen gumival, nekem legalábbis ezt mondja.

A barátnőm el akar menni abortuszra de úgy, hogy nem akarja, hogy a szülei tudjanak róla. De még orvoshoz sem ment el. Nekem sír de én nem tudom mit csináljak, azt mondja, a szüleinek biztos nem fogja elmondani.

Mit tehetnék én, hogy tudnék neki segíteni? Szóljak a szüleinek ? De akkor megutálna. De egy idő után úgyis el kell mondania a szüleinek, mert csak úgy mehet abortuszra, nem? Viszont attól félek hogy csak túl későn szólna, és kicsúszna az időből.

A szülei egyébként azt sem tudják, hogy járt ezzel a sráccal!!


Kérlek segítsetek...


2015. jún. 7. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
először is menjen el nőgyógyászhoz az tud tanácsot adni szerintem. ugye már csak az abortusz maradhat, mert esemény utáni 72 órás tabletta kilőve, ha már kimutatja a teszt. kénytelen lesz a szüleinek elmondani, mert csak az ő aláírásukkal mehet abortuszra, esetleg kérheti egy hozzá közel álló rokon segítségét
2015. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szülőknek személyesen meg kell jelenniük az abortusznál?? Mert barátnőm már olyat is mondott, hogy hamisítja az aláírásukat a papíron
2015. jún. 7. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:

menj el vele nőgyógyászhoz, ő majd tudja mit kell tenni

egyrészt elmondja neki a lehetőségeit, tanácsot ad és majd ő meggyőzi, hogy mondja el a szüleinek, mert muszáj

mindenképp meg kell tudniuk, de jobb lenne ha ő vallaná be

próbáld meggyőzni, ha magától utána se akarja

2015. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

az abortusz nem valami mókás dolog

mit szól ehhez a 21 éves pasija?

2015. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem, ne szólj a szüleinek, döntsön ő, és a pasia
2021. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!