Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Az a kérdésem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Az a kérdésem hogy szerintetek ez barátzóna vagy lehet belőle több is? Többi lent. Szánjatok rám egy kis időt légyszi😄

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok és van egy lány aki nekem nagyon bejön ő 15 éves és egy helyen sportolunk. Minden kb 2-3 hete kezdődött elkezdtünk egyre többet beszélgetni(ő kezdeményezett) amikor beszelgettünk többször is beletúrt a hajába aztan elutaztunk egy edzotaborba ott minden egyre jobban fokozódott egyre többet meszeltünk,hülyültünk,csocsóban azt mondta legyek vele(pedig nem igazan értek hozza) aztan egyik nap elmentem boltba bicajjal (a taborunktol oda vissza kb 20-30 perc) es masnap mondta hogy ha megyek holnap is akkor szeretne velem jonni. Napról napra egyre többet beszélgettünk és sétáltunk együtt ez feltűnt az egyik barátnőjének és megkérdezte tőlem hogy akarok e tőle valamit mondtam neki hát még nemtudom(akkor mar tudtam hogy igen) kicsit el is mosolyodtam es a baratnője ebből egyből leszűrte a dolgokat. Par óra múlva odajott a barátnője és mondta nekem hogy holnap nyugodtan menjek el vele sétalni vagy a boltba vagy ilyesmi( ők ezt az egeszet megbeszélték ez 100%) masnap sajnos nem sikerult összehozni semmit mas okok miatt. Aztan már átjott hozzánk a szobába eszegetni picit odault majd feküdt mellém. Az utolsó napon mar szinte egesz nap együtt mentünk mindenhova. Amikor hazaertünk ráírtam facebook-on beszélgettünk volt hogy egyszerre 3-4 orakat is mindenféle hülyesügről meg hogy miket szeret csinalni és egyre több közös van bennünk nagyon jól megértjük egymást,minden mondatban használ smilikat és küldött már képet is magáról. Meg is bízik bennem elárul mar egy-két titkot is par edzős társunkról. És hát az lenne a kérdésem hogy ez baratzóna lesz vagy lehet több is?

2015. jún. 11. 20:12
 1/8 anonim válasza:
58%

Szia!

Szerintem lehet ebből több is, de persze attól is függ, hogy Veled hogy beszél és másokkal hogyan, meg, hogy miket árul el neked. Pl ha olyasmit, hogy "Tetszik a Pisti de nem tudom mit csináljak" akkor inkább friendzone. :D De úgy tűnik, hogy jól érzi magát Veled, ebből még bármi lehet.:) Sok sikert!

Szia!

2015. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
Szerintem lehet ebből több is
2015. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát velem teljesen mashogy beszál mint mas fiukkal akik körülveszik ugy veszemki h kicsit probalja oket finoman elkuldeni. És nem nem ilyen titkokat mond el:D hanem mas lanyokrol kisebb dolgokat.
2015. jún. 11. 20:22
 4/8 anonim válasza:
75%
Szerintem tetszel neki. Ha gyakran mosolyog amikor vele beszelsz tuti, foleg hogy kepeket is kuld magarol (ha hulye fejeket vag akkor friendzone) Eszre kell venni az apro jeleket. En pl. ha nagyon tetszik egy fiu akkor lesutom a szemeim es csak neha pillantok fel ra :D:D kezdemenyezz!!
2015. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tuti bejössz neki, csak ne cseszd el. :)
2015. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"amikor beszelgettünk többször is beletúrt a hajába aztan elutaztunk egy edzotaborba" Bocsánat, de ez annyira romantikus. :'D

Ez még egyértelműen csak barátság, de annyira aranyos az egész sztori. :)

Szerintem semmi félreérthető jelet nem küldött, szimplán kedvel téged... Jól esik az ilyesmi, ezért könnyű belelovalnia magát az embernek, hogy ez több. Ezt nem "friendzone"-nak hívják, hanem ismerkedési fázisnak inkább. A lány természetétől függ, de ha ráhajtasz, mielőtt szilárdabbá válna köztetek ez a kapcsolat, az is lehet, hogy elijeszted. Mindenképp fejezd ki, hogy szeretnél valami többet, de kezdetben csak finomabb utalásokkal - ha vevő rájuk, akkor viszont zöld utat kaptál.

Egyébként meg szoktátok ölelni, esetleg puszilni egymást? Kifejezte már az érzéseit irántad bármilyen formában?

18/L

2015. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Milyen titkokat árult el a tobbi edző társról?
2015. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bar lanyoknak szolt a kerdes,de azert valaszolok veled egyidos fiu letemre.Szerintem szegeny lany azt varta h mikor csokolod meg:D

Hivd el randizni,aztan legy ferfi;) Sok sikert✋🏼

2015. jún. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!