Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Még sohasem csókolóztam és félek, hogyha itt lesz az ideje elrontom./L

2015. jún. 15. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
én is izgultam elötte kicsit és igen elösször elég béna,vacak,de minél többször csókolózol annál jobb lesz :)
2015. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na en tenyleg raparaztam az elso csokra. Mindig izgultam hogy na hogy is kell, tuti bena leszek. Aztan amikot aktualis lett (kb egy hete) es mikor mar eljutottunk odaig egyszeruen nem volt idom gondolkodni, hogy feljek e vagy se. Hat nekem nagyon jo volt, foleg hogy aztan sokaig csinaltuk. Nem gondoltam volna hogy ennyire nedves, de nagyon jo erzes! Szoval en tipukus olyan ember voltam aki elegge felt az elso csoktol, de TENYLEG nem kell :)
2015. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!