Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lehetek belé vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek belé vagy össze zavarodtam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősőm akivel nem szoktunk beszélgetni de kiskorunkban mindig együtt voltunk.Pár éve néha-néha rám jön az a fura érzés hogy vele akarok együtt lenni,elképzelem milyen lenne és tudom hogy együtt leszünk..Aztán csak elfelejtem mintha mi se lett volna,aztán megint ilyenekre gondolok.Megtudtam hogy jópár éve tetszettem neki.

Vajon szerelmes lehetek belé vagy csak össze vagyok zavarodva mert vágyok valakire?


2015. jún. 16. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán keresd meg a srácot, próbáljatok beszélgetni és derítsd ki, hogy egyáltalán tényleg lehet-e bármi is közöttetek.

Szerintem az van, hogy valamiért annak ellenére fontos a srác az életedben, hogy mostanában nem beszéltek. Régebben viszont része volt az életednek, vannak közös emlékek, amik emlékeztetnek rá. Hogy aztán ez elég-e bármihez is, az ugyis csak akkor derül ki ha újra találkozol és beszélgettek.

2015. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!