Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen tovább, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen tovább, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú bátyám régi haverja már nem tartják kapcsolatot...a mamája az egyik család tagom ismerőse és tartják kapcsolatot beteg mamájának mennek segíteni festeni takarítani én is mentem meg majd megyek....( ez még nem túl lényeges) nekem ez fiú tetszik de van barátnője most barátilag beszélgetek vele mondta nem túl jó kapcsolata ...és közeledni szeretnék hozzá de nem tudom hogy csináljam!!!és még nem mondtam el neki hogy tetszik egyenlőre nem is akarom.... majd későbbiekben (normális válaszokat légy szíves!!)

2015. jún. 19. 03:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel elmondhatod neki nyugodtan,hogy tetszik.

Várj még kicsit,egyenlőre ismerjétek jobban meg egymást,aztán majd mondd el neki,hogy tetszik neked.

Nincs ebben semmi.Ha társa van,akkor nem sok az esély,de véleményem szerint minden ember maga választja meg,kivel akar lenni.

2015. jún. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii szépen :* vegül szét ment baratnőjével sokat beszelgetunk utana at hivott magahoz sokszor, megcsokoltam es vissza csokolt kiderult hogy en is tetszetem neki *-*
2015. júl. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!