Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet? Mit lépjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon nagyon jó lány barátom (16/L) . Rengeteget beszélgetünk és sokat találkozunk meg van amikor megvárom a következő vonatot hogy vele menjek haza meg hazakísérjem. És tegnap voltunk egy utcabálon. És ittunk egy picit, de szinte teljesen magunknál voltunk, mindenre emlékszünk. Az volt hogy sétáltunk és egyszer csak megfogott, magához rántott és konkrétan lesmárolt kb fél percig folyamatosan. Én szeretem azt a lányt, mint nagyon nagyon jó barát, de én szívesen lennék vele együtt :) . És így abbahagytuk, és sétáltunk tovább :D . És aztán nem volt semmi különös, ugyanúgy beszélgettünk mintha misem történt volna. Aztán ma is beszélgettünk, téma volt hogy jó volt az este, meg majd máskor is lehetne ilyen bulikra felmenni hülyéskedni. És azt sejtem (De nem tudom hogy hogy van, csak én gondolom ezt) hogy nem hinném hogy összejönne velem, bár a legjobb barátnője azt mondta hogy miért ne jönnétek össze esetleg. Szóval így most teljesen meg vagyok zavarodva. Nem tudom hogy mit lépjek, és hogy mit jelenthet :(.

A lány egyébként szereti az ilyen romantikás dolgokat. Szerintetek mi az ami romantikus és ilyen "korszerű"?


Köszönöm az értelmes válaszokat :) 16/F



2015. jún. 20. 12:52
 1/4 A kérdező kommentje:

A poszt író vagyok!


Még azt is tudni kell hogy rengeteg közös dolgot szeretünk mind ketten :D Szeretünk filmeket, szeretjük ugyanazokat a poénokat, vicceket meg ilyesmik

2015. jún. 20. 12:58
 2/4 anonim válasza:

Szia! Ha szeretnéd ha ebből a kapcsolatból lenne valami, akkor udvarolj neki, vegyél piros rózsát, írj neki egy gyönyörű verset( az is elég ha a netről nézel egyet)

Amit ne csinálj az az, hogy soha ne hazudj neki!

Mond el h mit érzel, és biztosan örülni fog neki

2015. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De félek hogy visszautasít :/
2015. jún. 20. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon félsz, akkor tapogatózz (érted) még egy kicsit.:D

Amúgy meg azt mondják, hogy az emberek részegen őszintébbek. Konkrétan lesmárolt, nem?:D

Hajrááá! c:

2015. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!