Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok, és barátnőm van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, és barátnőm van, akit mindennél jobban szeretek- viszont anyám ellenzi a dolgot, abnormálisnak tart ez miatt. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
El akar küldeni pszichológushoz, ésatöbbi. Már lassan fél éve járok együtt a barátnőmmel, de nem aludhatok ott nála, és ő sem jöhet hozzánk... Elég lehetetlen helyzet, nem tudok mit csinálni. Vagy mégis? Valakinek nincs ötlete? Nektek elfogadták otthon, hogy "mások" vagytok? (16/l)

2015. jún. 24. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hár menj el pszichológushoz ha annyira akarja, majd jól pofáraesik, mert a pszichológus nem fogja azt mondani amit ő hallani akar. Amúgy nem tehetsz semmit mìg nem vagy 18, utána nem szólhqt bele.
2015. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
anyukád nincs tisztában azzal hogy ez egy veleszületett dolog,nem gyógyítható ,meleg maradsz sajnos
2015. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vele együtt menjetek el a pszichológushoz és anyukáddal hármasban beszélgessetek. Egész nyugodtan, mintha csak érdek nélkül kíváncsi lennél, hogy anyu mit akar ezzel elérni? Jó lenne egy külső szakemberrel beszélgetnetek erről, esetleg elfogad anyukád, ha egy felnőtt megerősít.
2015. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Óóó nálunk is így volt, pont annyi idős voltam mint te.

Kb. 3 év és az új barátnőm kellett hozzá, hogy el tudja fogadni (az első elég szörnyű volt, most már én is látom).


Azt hittem sose fogunk eljutni idáig és mégis, már együtt ünneplünk mindent :) Meg azóta összeköltözünk (több mint két és fél év után) és nem volt ellenvetése. Tényleg megkedvelte a barátnőmet.


A lényeg, hogy tudatosítsd benne, hogy te ugyanúgy a lánya vagy mint eddig, ugyanaz a személy vagy mint eddig. Mondd meg, hogy erről nem ő tehet, hanem csak így alakult. Mondd el azt is, hogy megérted, hogy nehezen barátkozik meg a helyzettel és érted a fájdalmát, de ez nem fog változni. Magyarázd el, hogy neked fáj, hogy nem is próbálja megismeri a barátnődet, és hogy nem fogad el téged.


Ha vannak 100%_ig megbízható barátaid beszélj nekik erről. Vagy testvérrel, apával. Nekem mindenki jól fogadta anyán kívül, de mondom ő is el tudta fogadni pár év alatt pedig iszonyat volt mikor kiderült a dolog :)


Kitartás!


21/L

2015. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Most miért szavaztatok le?

Komolyan azt hiszitek ha anyukája elviszi pszichológushoz,akkor meggyogyúl? hahaha!!!

Próbáljatok egy heterót arra buzditani hogy a saját nemével legyen,menne? szerintem nem

2015. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%
Es nem tudod kinyitni a szad ed megmondani anyucinak hogy szalljon le rolad, az csinalsz amit akarsz? Bar akinek ennyi esze van h elkuld ilyennel pszichologushoz mert azt hiszi ez betegseg az eleg remenytelen eset. Sajnallak
2015. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xMazsolax válasza:
76%
Nekem anyám homofób úgyhogy elég nehezen de titkolom. Ha megtudná meg is ölne.16/L
2015. jún. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!