Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy barátnőt hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt hol keressek szerintetek?

Figyelt kérdés
nem vagyok eljárós típus inkább otthon szeretek lenni de azt mondják nagyon jó (pasi) vagyok nem is értik miért nincs senkim az a baj hogy túl nagyok az elvárásaim mert az előző barátnőim voltak a volt lakóhelyem legszebb csajai és elköltöztem de nem találtam magamnak senkit nem ismerek senkit. Olyan suliba járok ahol nagyon kevés a lány. Todnátok nekem olyan helyeket mondani ahol szép és okos lányok vannak? 16/f
2015. jún. 24. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudományegyetemen nézegess lányokat
2015. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is szeretnék valakit de sajnos ez nem így megy, tenni kell érte!
2015. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én meg szeretnék pár millát nyerni a lóttón
2015. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 24. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Az internet mélyén. Bérgyilkosok mellet van emberkereskedő is. Ott találsz magadnak.
2015. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerősök által lehet legjobban ismerkedni szerintem:)
2015. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nálam is ez a helyzet. Magas elvárásaim vannak. Küldesz egy képet? Kíváncsi vagyok, hogy tényleg jól nézel-e ki. :D

15/L

2015. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!